טל': 03-6299999

"מבית ד. מאור משרד עורכי דין"​

חיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

"מבית ד. מאור משרד עורכי דין"​

עורך דין נדלן

כדי להבטיח לעצמך את השקט הנפשי, את הבטחון שביצעת עסקה מוצלחת, במיוחד כשמדובר בסכומי כסף לא מבוטלים, אתה זקוק לייעוץ וליווי של עורך דין נדל"ן, מומחה בתחום ובעל נסיון עשיר, אותו תוכל למצוא בקלות באתר עורכי הדין, דין- נט.

עורך דין נדלן

נדל"ן הוא תחום השייך לדיני קניין, המאגדים בתוכם, בין היתר, דיני נדל"ן ומקרקעין. עורכי דין נדל"ן מייצגים אנשים העוסקים בנכסים פיזיים, כמו חנות, בית פרטי, דירה, מגרש, מבנה, גם מסחרי וכדומה. עורך הדין מייצג קונים או מוכים ועליו להיות בקיא בכל תחום המקרקעין וסוגיות נדל"ן חשובות.

עורכי דין נדל"ן יכולים לייצג קונים המבצעים קנייה ישירות מהקבלן, או קבוצות רכישה שלמות, טיפול בתחום הפינוי בינוי וכן חכירת מבנים, שכירות, מס שבח והיטלים נוספים, רישום בטאבו ועוד.

כשמדובר בעסקאות נדל"ן רחבות היקף, ליווי מקצועי של עורכי דין נדלן יכול למונע סיבוכים אפשריים וטעויות אקוטיות בחוזה. זהו תחום שבולטים בו כשלים רבים בניסוח החוזה, בבדיקת נכס הנדל"ן ואפילו במעשי תרמית, כך שליווי מקצועי תורם משמעותית בהפחתת הסיכונים.

גם אם אתה מתכנן להרחיב את הבנייה של הנכס שבבעלותך, תגלה שהרשויות המקומיות מערימות קשיים מרובים והתהליך מתארך עקב בירוקרטיה מסורבלת. עם עו"ד נדל"ן שידע להתמודד עם הקשיים הללו ויודע מה אומר החוק, תוכל למזער סיכונים ולהסדיר חריגות בנייה או לקבל את האישורים הנדרשים.

מציאת עורכי דין נדלן

כדי להיות סמוך ובטוח שעסקת הנדל"ן שלך מתנהלת על הצד הטוב והבטוח ביותר, אתה צריך ליווי של אי שמקצוע מתמחה בדיני מקרקעין ובנדל"ן.

אתה יכול לחפש אותו בעצמך או למקד את החיפוש באתר דין- נט, שם תוכל למצוא איש מקצוע מוסמך, מוביל בתחומו ובסמוך לאזור מגוריך.

בין אם אתה הקונה, השוכר או המוכר, חשוב שאת החוזה ואת כל המסמכים הקשורים לנכס יבדוק מי שבקיא בתחום ויודע לזהות בעיות, אפילו ברמת ניסוח החוזה. כמו כן יבצע עורך הדין את כל בדיקות הרקע הנדרשות, כדי להבטיח קנייה או מכירה חלקה, מהירה ובתיאום ציפיות מלא איתך.

כל שנותר לך לעשות הוא למלא את פרטיך בטופס המקוון שבאתר ובתוך זמן קצר יאתר עבורך הפורטל עורך דין נדל"ן מהשורה הראשונה ובאזור מגוריך, שיצור איתך קשר במהירות.

חייגו לקבלת ייעוץ ללא עלות