רכישת דירה מכונס נכסים

רכישת דירה מכונס נכסים טומנת בתוכה סכנות רבות ואיננה מהווה עסקת מכר רגילה בין רוכש למוכר מהשורה. אמנם בחלק מהמקרים מחיר הנכס באמצעות כונס הנכסים יהיה במחיר אטרקטיבי או מחיר "מציאה", אך חשוב להבין כי כונס הנכסים לא חב בחובות הרגילים שמוכר רגיל חב בהם בעת ביצוע עסקת מכר.

בניגוד למוכר רגיל, כונס הנכסים לא חב בחובת גילוי נאות או תום לב כלפי הקונים. הקונים רוכשים את הנכס במצבו כפי שהוא מבלי לקבל שום פרטים אודות מצב הנכס בפועל. כונס הנכסים לא יישא בכל חובה כלפי המוכר, כונס הנכסים לא יהא אחראי על חריגות בנייה, צווי הריסה ותביעות מכל מין וסוג שהוא בקשר לנכס נושא עסקת המכר.

אחריות הקונה מכונס נכסים

אין להקל ראש בעת רכישת נכס מקרקעין מכונס נכסים! אדם המעוניין לרכוש נכס מקרקעין מכונס נכסים, עליו לשאת בכל האחריות בגין בדיקות הממכר, כגון בדיקות של חריגות בנייה, תביעות תכנוניות, מצב הנכס וכדומה. רוכש שלא ידאג לבצע את כל הבדיקות הנדרשות טרם רכישת הנכס עלול למצוא את עצמו בהוצאות כבדות, הרבה מעבר לסכום הכספי אותו הוא תכנן להשקיע בעסקת המכר.

רכישת דירה מכונס נכסים

למידע חשוב בנוגע לרכישת נדל"ן ועסקאות מקרקעין נוספות

מדוע לא לחתום על זכרון דברים לעסקת מקרקעין לרכישת נדלן?

עשרת הדיברות לבחינת חוזי רכישת דירה מקבלן לאחר תיקון חוק המכר

 

אל תרכשו נכס לפני התייעצות עם עורכי דין המתמחים במקרקעין, במיוחד ברכישת נכס מקרקעין מכונס נכסים. עורכי הדין ידריכו אתכם באשר לכל הבדיקות הקריטיות לפני ביצוע עסקת מקרקעין מול כונס נכסים, בדיקות אלה יסייעו לכם לחסוך לא מעט כסף.

זקוקים לשירותי עורך דין שמתמחה במקרקעין ורכישת נכס מכונס נכסים באזור מגוריכם? השאירו את פרטי הקשר שלכם בטופס המקוון שבאתר ואנו נקשר ביניכם לבין טובי עורכי הדין במהירות וללא התחייבות.

מוזמנים לפנות בכל שאלה