ת"א: 03-5544231

עורך דין מיסוי מקרקעין

עורכי דין מיסוי מקרקעין

מוכר דירה או נכס, יש לך מגרש ורכשת עוד אחד? חשוב שתכיר את זכויותיך, בנוסף לחובותיך, שאות דווקא ממהרים לפרוס בפניך בכל דרך אפשרית.

מס שבח, מס הכנסה וחובות אחרות משתנים לעתים קרובות למדי או מתעדכנים בחוק מיסוי מקרקעין וחשוב לקבל עדכון מגורם משפטי שבקיא בחוקים אלו, בשינויים החלים בהם ולקבל ליווי משפטי הולם.

הגורם המקצועי ביותר הוא עורך דין מיסוי מקרקעין שמתמחה בתחום וחי ונושם את כל ההיבטים המשפטיים הכרוכים עסקאות נדל"ן, כדי שלא תיפול שלא לצורך לתוך מלכודות מס.

תחום מיסוי מקרקעין הוא אחד הסבוכים והמורכבים ביותר בעולם המשפט וקשה להתנהל באופן עצמאי בתוך הסבך הזה. לכן, חשיבות ליווי עורכי דין מיסוי מקרקעין היא רבה.

בין הנושאים המטופלים על ידי עורכי דין מיסוי מקרקעין מצויים:

מס שבח- המס המוטל על הרווח שנובע מההפרש שבין המחיר בו נקנה נכס מסוים לבין המחיר בו הוא נמכר.

מס רכישה- מס זה חל על כל אדם או גוף אשר רוכש דירה או כל סוג מקרקעין אחר. שיעור המס מדורג ומחולק לשלושה סוגים של עסקאות: רכישת דירת מגורים יחידה, כלומר אדם שרכש דירה למטרתו מגורים ואין לו דירה נוספת, רכישת דירת מגורים נוספת ורכישת מבנה או קרקע שאינם דירת מגורים.

בכל אחת מהעסקאות הללו מחושבת שיטת מיסוי שונה שחשוב להכיר אותה.

היטל השבחה- בשונה ממס שבח וממס רכישה, כן מדובר על מס המוטל על המקרקעין במידה וקיימת תוכנית להשביח את הנכס, כלומר לשפץ אותו, להרחיבו ולהעלות את ערכו.

עו"ד מיסוי מקרקעין

הסוגיות כאמור הן סבוכות ומורכבות. אתה עלול להפסיד כסף רב בעסקאות נדל"ן אם לא יהיה לך ליווי מקצועי של עו"ד מיסוי מקרקעין.

הליווי והטיפול של עורך דין מיסוי מקרקעין נוגע לכל סוגי עסקאות נדל"ן שהן מורכבות מהיבטי מס שונים, גם מצד היזמים והקבלנים וגם מצד הרוכשים.

כשאתה בוחר עורך דין מיסוי מקרקעין מומלץ למצוא עורך דין שיש לו גם בקיאות בדיני מקרקעין ונדל"ן וגם בדיני מיסים. תמהיל זה ייתן לך את המענה המקצועי ביותר שיסייע לך לקבל החלטה על כדאיות עסקה ומה צפוי לך מבחינת המיסים, במידה והחלטת ללכת על העסקה הזו.

בשנים האחרונות חלו שינויים משמעותיים, אפילו דרמטיים, בחוק מיסוי מקרקעין (תשכ"ג, 1963). שינויים אלו השליכו ישירות על ההיבט הכלכלי של כל עסקאות המקרקעין ואנשים רבים, מוכרים ורוכשים כאחד, מצאו עצמם מסתבכים בעולם החקיקה, ההגבלים והפטורים, עד כדי חוסר יכולת להבין את כדאיות העסקה.

לפעמים תגלה שעסקת נדל"ן מסוימת אינה כה כדאית, אחרי שתבין את היבטי המיסוי שלה ורק עם ליווי וייעוץ מקצועי תוכל להגיע למסקנות הללו.

ליווי מקצועי של עו"ד מיסוי מקרקעין מתבצע אחרי בחינת כל האספקטים של עסקת נדל"ן ובחינת כל האפשרויות שעשויות להשפיע על כדאיותה, גם בטווח הארוך.

הליווי כולל ייעוץ בהגשת שומה לרשות המיסים, ליווי הלקוח בדיוניי שומה מול פקידי המס, ובמידת הצורך לערער על המוחלט, מתן חוות דעת בסוגיות מיוסי שונת וייצוג הלקוח מול שלטונות המס.

הליווי והייעוץ שמספק עו"ד מיסוי מקרקען נוגע גם לעסקאות מכירת דירות חדשות או יד שנייה, עסקאות נדל"ן מניב, ועוד.

אם אתה צריך להחליט מה לעשות בנוגע לעסקת נדל"ן מסוימת, אתה צריך ייעוץ מקצועי של עורך דין מיסוי מקרקעין, שיש לו את ההיכרות, ההבנה וההתמחות בתחום. תוכל למצוא אותו באמצעות חיפוש מהיר, קל וממוקד בפורטל עורכי הדין דין –נט, שיקשר בינך לבין עו"ד מומחה שגם נמצא בסמוך לאזור מגוריך.

מלא את פרטיך בטופס ההתקשרות שבאתר ובתוך זמן קצר יצור איתך קשר עורך דין מיסוי מקרקעין מומחה ומוסמך שישמח לתת לך סיוע וליווי מקצועי.