ת"א: 03-5544231

עורך דין לדיני עבודה

עורך דין לדיני עבודה

עובדים רבים לא מודעים אפילו לזכויות הרבות שיש להם במקום העבודה, זכויות שמעוגנות בחוק ואי כיבוד שלהן נחשב לעבירה פלילית.

לעתים מדובר על כסף רב, מעמד, מוניטין, שמירה על מקום העבודה ועוד תחומים רבים שללא עזרת עורך דין לענייני עבודה, מומחה ובקיא בדיני העבודה, הסיכויים לממש את הזכויות הללו הם קלושים.

תחום דיני עבודה כולל, בין היתר, זכויות וחובות עובדים ומעסיקים ביניהם פיצויי פיטורין, חופשות שנתיות, חופשת לידה, שכר עבודה, שכר מינימום, הלנת שכר, הודעה מוקדמת, חופש העיסוק, שעות נוספות, נשים בעבודה, החלפת מעסיק, אפליה במקום העבודה, הטרדה במקום העבודה, דמי מחלה, דמי מילואים, דמי מחלה ועוד.

מדובר בתחום שהוא כאמור סבוך ורק עו"ד עבודה, המגיע מהתחום הזה, מכיר את הדינים והחוקים הרבים, כולל את העדכונים והשינויים החלים מפעם לפעם, יכול לתת מענה מדויק ומקצועי ולסייע לעובדים הזקוקים לעזרה במימוש זכויותיהם.

למשל, עובדים רבים לא יודעים כי אפילו אם חתמו על הסכם כתוב בו הם מוותרים על זכויות הבסיס שלהם, או חלק מהן, על פי חוק אין כל תוקף למסמך כזה והמעסיק מחויב בתשלום עבור אותן זכויות בסיס, ביניהם פיצויי פיטורים, ימי חופשה מינימליים, דמי הבראה, הרשת לפנסיה וכדומה.

כאמור, ישנם סעיפים רבים בדיני עבודה ואם אתה זקוק לסיוע, חשוב להיעזר ולהיות מיוצג על ידי עו"ד עבודה שבקיא בתחום הספציפי בו נדרשת עזרה.

עו"ד לדיני עבודה

דוגמאות שכיחות בהם נדרשת עזרה של עו"ד לדיני עבודה הן סוגיות בדבר דמי הבראה המגיעים לעובדים על פי חוק ופעמים רבות אינם ניתנים בזמן או אינם ניתנים כלל, החזר הוצאות נסיעה בהתאם למקום מגוריו של העובד ובהתאם לחוק שמגדיר את המרחק הסביר כדי שהעובד יקבל החזר הוצאת נסיעה, שעות נוספות שלא תמיד מגולמות בשכרו של העובד, חופשות מחלה והחישוב התקין לקבל את התשלום עבורן, זכויות העובד לפנסיה, כולל הפרשה של סכום כספי קבוע מצד המעסיק, הלנת שכר, כלומר תשלום המשכורת במועד שאינו כפי שסוכם עם העובד, זכויות עובדת בהריון, זכויות עובדים במהלך טיפולי פוריות, זכאות לדמי אבטלה, התפטרות בדין מפוטר ועוד.

עורך דין לענייני עבודה

ישנם תקדימים רבים של תיקים משפטיים בהם העובד חש שנעשה לו עוול, ושלא קיבל את המגיע לו על פי חוק. עובדים אלו פנו לקבלת סיוע משפטי של עורך דין לענייני עבודה והצליחו לקבל את המגיע להם בתוך זמן קצר, ולעתים גם בתוספת פיצויים וכיסוי הוצאות המשפט.

לכן, גם אם העובד אינו בטוח שמקום העבודה שלו אינו פועל כראוי ועל פי החוק ומדובר אפילו בתחושת בטן, חשוב מאד שיקבל סיוע משפטי כדי להבין אם תחושותיו צודקות ובמידה וכן, יוכל לקבל ליווי וייצוג משפטי, כולל הכנת תיק התביעה, פנייה לבית המשפט ודרישת הזכויות המגיעות לו.

עורך דין דיני עבודה

חשוב מאד להכות בברזל בעודו חם. אם יש סוגיה בוערת בעבודה רצוי לטפל בה בהקדם האפשרי. כדי שלא תצטרך לבזבז זמן חשוב ויקר בחיפוש אחר עורך דין דיני עבודה, ועוד אחד שמתמחה בתחום הרלוונטי לך ואפילו קרוב לאזור מגוריך, היעזר בפורטל עורכי הדין דיו-נט, שיסייע לכם לאתר משרד עורכי דין לענייני עבודה, עם עורכי דין  מוסמכים, מומחים ובקיאים בתחומים הרלוונטיים.

כל שעליך לעשות הוא למלא את פרטיך בטופס שבאתר ולקבל את כל המידע וההמלצות על עורך דין ענייני עבודה שיאתר עבורך הפורטל.