ת"א: 03-5544231

עורך דין חוזים

עורך דין חוזים

כשנופל לידינו חוזה או הסכם, חשוב שבעל מקצוע יבחן אותו לעומק ויבדוק את תקינותו. זה יכול להיות גם במישור הפרטי, בעת רכישת דירה או נכס אחר, אפילו חוזה שכירות וכמובן, במישור העסקי, שם מתקיימים חוזים והסכמים בתדירות גבוהה, נדרשת עין מקצועית שתגלה טעויות, סעיפים שיכולים להיות נתונים ליותר מפרשנות אחת, והבנת המשמעות של כל סעיף בחוזה.

יתרה מכך, חברות ועסקים המנהלים קשרים ושותפויות עם גורמים מחו"ל, זקוקים לייעוץ והכוונה קפדניים עוד יותר, הן בשל מינוחים בשפה זרה והן בשל חוסר היכרות עם ניואנסים מסוימים שמקובלים במדינה עימה נערך החוזה.

עורכי דין חוזים הם הכתובת שלך בכל הקשור לעריכת הסכמים חדשים, חוזים מסחריים, הסכמי מקרקעין או חוזים בשפה האנגלית מול גורמים מחו"ל.

לעתים סעיף קטן ותמים למראה בחוזה יכול להיות קריטי ולהשפיע על העסק כולו וכשהחוזה מנוסח היטב, הוא יהווה את הבסיס לביצוע עסקה מוצלחת או לרכישת מקרקעין הוגנת.

כמו כן, הסכם ערוך היטב מספק גם הגנה מפני תביעות עתידיות בגין הפרה ויגן על זכויות העסק, או האדם הפרטי, באופן מדויק ונכון.

163.jpg (430×287)

עו"ד דיני חוזים

פעמים רבות מגיעים שני צדדים עד לבית המשפט בטענה שהחוזה לא כובד, הופר או שהחתומים עליו לא מילאו את התנאים הרשומים בו. כל צד בטוח בצדקתו ולעתים זה נובע פשוט מהפרשנות של כל אחד את הסעיפים השונים שלא היו מנוסחים כראוי.

טעויות כגון אלו יכולות לעלות לעסק מחיר גבוה ומיותר. עם עו"ד דיני חוזים, הבקיא במשפט המסחרי ומתמחה בעריכת הסכמים וחוזים, הטעויות הללו יימנעו מבעוד מועד.

יתרה מכך, חוזה טוב יגן עליך מפני תביעות עתידיות של הצד השני החתום עליו, ואף יאפשר לך לאכוף ולתבוע את המגיע לך בהתאם לתנאים שמצוינים בו. ככל שהחוזה ברור יותר ומנוסח טוב יותר, הסיכויים שלך לתבוע פיצויים בגין הפרה שלו הם גבוהים יותר.

עורך דין חוזים הוא הגורם שיסייע לך לנסח חוזה מסודר ומדויק. לעתים פרט אחד, לכאורה שולי, יכול לחסוך ממך הוצאות גבוהות או לחילופין להיות שווה לך כסף רב.

עו"ד דין דיני חוזים יסייע לך בהסכמי רכישת מניות חברה, בהתקשרויות עסקיות עם חברות בחו"ל, הסכמי מייסדים, הסכמי סודיות ועוד, ואפילו הסכמי עבודה עם עובדים בחברה. כשעורך הדין הוא מיומן ובעל נסיון והיכרות עם דיני מסחר, הוא גם יוכל לצפות את ההשלכות של כל סעיף בחוזה, אם וכאשר הוא יופר, ולהגן על האינטרסים שלך.

כלומר, ניסוח החוזה מתבצע באופן שיעמוד גם במבחן המשפטי, אם יהיה צורך בכך, כשעורך הדין מלווה אותך ואף מייצג אותך במהלך ניסוח החוזה ועד לחתימתו, כולל ייעוץ וניהול משא ומתן עם הצד השני, ואף מספק ליווי וייצוג משפטי בבית המשפט.

חיפוש אחר עורכי דין חוזים יכול להיות קל, מהיר וממוקדם אם תעשה שימוש בפורטל עורכי הדין, דין –נט. בפורטל תמצא עו"ד העונה לכל צרכיך בחיפוש מדויק ובאזור המגורים או פעילות העסק שלך.

כדי למצוא עורך דין חוזים במהירות ובחיפוש ממקוד ויעיל שיחסוך לך זמן רב, מלא את פרטיך עכשיו בטופס ההתקשרות שבאתר ועד מהרה ישב אליך עו"ד דיני חוזים, מומחה בתחומו ובעל נסיון מקצועי רב, שישמח לייעץ, ללוות ולייצג אותך בכל הקשור לעריכת הסכמים וחוזים.