פתיחת חברה בחו”ל

על מנת לבצע הקמת חברה בחו”ל יש לפעול לפי כללי פרוצדוראליים בהתאם לדרישות מדינת היעד בה מעוניינים לפתוח את החברה, לכל מדינה ומדינה יש את החוקים והדרישות שלה. פתיחת חברה בחו”ל גוררת אחריה חובות וזכויות משפטיות לרבות בנושא המיסים הנדרשים בכל מדינה ומדינה.

עורך דין מסחרי המתמחה בפתיחת חברה בחו"ל

 

בפורטל עורכי הדין דין נט, תוכלו לקרוא מידע על הליך פתיחת חברה בחו”ל, כמו כן תוכלו להשאיר את הפרטים שלכם ואחד מעורכי הדין של הפורטל יחזור אליכם לצורך סיוע והכוונה משפטית בנושא.

פתיחת חברה בחו”ל

על מנת לפתוח חברה בחו”ל על המבקש לעמוד בדרישות והנתונים הבאים:

  • פרוט זיהוי מדויק של בעלי החברה הרשומים.
  • להשיג כתובת מקומית במדינת היעד לחברה.
  • עריכת תקנון ותזכיר חברה.
  • רישום החברה בצורה חוקית אצל רשם החברות או הגוף הממונה על רישום חברה באותה מדינה.
  • רישום החברה ברשויות המס המקומיות.
  • פתיחת חשבון בנק במדינת היעד.

הגדרת תושבות החברה

הגדרת תושבות החברה הינה קריטית לצורכי מס, החוק קובע כי קיימים 2 תנאים לצורך הגדרת וקביעת תושבות החברה, מספיק בהתקיים אחד מהתנאים ואז תחשב החברה כחייבת מס בישראל לכל דבר ועניין.

  1. המבחן הראשון הינו: היכן התאגדה החברה
  2. המבחן השני הינו: מהיכן מתבצעת השליטה והניהול על עסקי החברה. מקום השליטה והניהול של החברה הינו קריטי מבחינת דיני המיסים בישראל והוא הנתון הקובע לגבי תושבות החברה.

פתיחת חשבון בנק בחו”ל

ברוב המקרים בהם מבוקש לפתוח חברה בחו”ל, עולה הצורך לפתוח חשבון בנק באותה מדינת היעד. ראשית על בעלי החברה לבחור את מדינת היעד בה תיפתח החברה ואז לבחור את הבנק והסניף בו ירצו לפתוח את החשבון. יש לציין כי לא כל בנק יסכים לפתוח חשבון לכל חברה או עסק.

לקריאה מורחבת בהיבטים מסחריים

רישום חברה חדשה

מס על דיבידנד

דיני מכרזים

התייעצות עם עורך דין לפתיחת חברה בחו”ל

אם אתם שוקלים להקים חברה חו”ל פנו עוד היום להתייעצות עם עורך דין העוסק בדיני חברות פתיחת חברה בחו”ל הינו הליך הדורש מילוי מסמכים ועבודה פרוצדוראלית רבה, חשוב לשקול את כל הפרמטרים על מנת לבחור בקפידה את מדינת היעד בה אנו מעוניינים לפתוח את החברה.

עורך הדין הבקיא בתחום יבחן עבורכם את מדינת היעד המבוקשת להקמת החברה, ויסייע לכם לתכנן את תשלום המס בצורה חסכונית. זכרו כי פתיחת חברה מחייבת את החברה מבחינת זכויות וחובות משפטיות, כל טעות, חסר או אי דיווח לרשויות המס עלולה להוביל את החברה לתביעות בגין פתיחת חברה בחו”ל בצורה רשלנית.

אם אתם זקוקים לשירותי עורך דין שמתמחה בפתיחות חברה בחו”ל באזור מגוריכם? השאירו את פרטי הקשר שלכם בטופס המקוון שבאתר ואנו נקשר בינכם לבין טובי עורכי הדין במהירות וללא התחייבות.