תביעות כספיות

מומחים בליווי משפטי בתביעות כספיות

קבלו יעוץ מעורכי הדין המנוסים שלנו,

ללא עלות וללא התחייבות:

  *אנו מתחייבים לא להשתמש במידע שאתם מוסרים ולא להעביר אותו לגורמי צד ג'.

  תביעות מכל סוג אינן עניין קל, ולבטח כאשר מדובר בתביעות כספיות.

  תביעות כספיות עוסקות בקשת רחבה של נושאים ותחומים משפטיים, הן מצריכות בקיאות בחוקים ותקנות שונים. למשל, חוק החוזים, (תרופות בשל הפרת חוזה), תשל"א-1970, פקודת הנזיקין [נוסח חדש] ועוד. בנוסף, חשוב לזכור שתביעות כספיות מוגבלות לתקופת התיישנות, לאחריה אי אפשר עוד להגיש את התביעה. לפי הוראות חוק ההתיישנות, תשי"ח – 1958 זמן ההתיישנות בתביעות כספיות הוא 7 שנים, כאשר מתחילים לספור את התקופה ממועד היווצרות העילה שבגללה תובעים.

  לכן, אחד הפרמטרים החשובים, המשליכים ישירות על התוצאות של התביעה הכספית, הוא ייצוג מקצועי של עורך דין בעל ידע משפטי, ניסיון עשיר ומומחיות בנושא הספציפי. זאת, מאחר ומדובר על ניהול הליכים משפטיים מורכבים, המצריכים בניית אסטרטגיית פעולה מיטבית, איסוף ראיות, ניסוח כתב תביעה המפרט את המסכת העובדתית והטענות המשפטיות, הופעה בפני השופט הדן בתיק וכדומה.

  עורכי הדין של דין-נט מומחים בתביעות כספיות ובעלי ניסיון של עשרות שנים – ילוו אתכם לאורך התהליך ויעניקו לכם ראש שקט.

  ממליצים

  השירות של עורכי הדין שליוו אותנו מדין נט היה יוצא מגדר הרגיל. שליטה מלאה בחומר, פתרונות יצירתיים והמון קור רוח שהם הפגינו לאורך התהליך... תודה רבה!

  אופיר דהן, מנכ״ל, הינשוף הקטן בע״מ, לוגיסטיקה והפצה

  הייתי זקוק ללווי משפטי צמוד במספר תחומים לחברה שלנו והתלבטתי בין מספר משרדים... אני שמח על ההחלטה שלקחתי! ליווי צמוד ומקצועי לכל אורך הדרך שעזרו לי להגיע לתוצאה הרצויה מבחינתי.

  רחמים רצון, מנכ״ל-בעלים, רשת מאפיות תרבוש

  עורכי הדין ובראשם עו"ד מאור ועו"ד שחל הפגינו בקיאות אדירה בחומר ויכולת למצוא פתרונות שסייעו לנו רבות בניהול מספר של הליכים משפטיים. קשה למצוא משרד עורכי דין שיילחם עבורך ואני יודע שאנחנו מצאנו את המשרד הנכון לחברה שלנו

  גלעד מזרחי, רו״ח, משרד רו״ח גלעד מזרחי

  משרד מומלץ ביותר. אני עובד עם עורכי הדין של המשרד מספר שנים, בניהול של תהליכים משפטיים בעולם המסחרי והמקרקעין, והבקיאות האדירה שלהם מוכיחה שוב כי אין תחליף לבעל מקצוע מיומן. ממליץ בחום

  חן רמון, מנכ״ל, רמון תעשיות שמנים בע״מ

  אני רוצה להודות לעורכי הדין של דין-נט ובעיקר לעו"ד מאור שמעניק לחברה שלנו שירות מקצועי וצמוד בשנים האחרונות. לא משנה מול איזה אתגר עמדנו, היצירתיות של המשרד הובילה אותנו להצלחות. ממליץ בחום

  שחר שמר, בעלים, שמר אנרגיות בע״מ

  אודות דין-נט

  כולנו נתקלים במהלך החיים במקרים בהם אנו נזקקים לשירותי עורך דין, בנושאים הקשורים לתביעות כספיות , תביעות דיני בנקאות, פירוק שותפות, פיצויים בגין הפרת חוזה, עורך דין חוזים, סכסוכי בעלי מניות ושותפים, הרמת מסך, הפרת חוזה, הפרת הסכם הלוואות, דיני מכרזים ועוד. עורך דין טוב שווה זהב ועל המקצועיות והניסיון אסור לוותר. אנחנו בדין-נט באים לעזרתכם באמצעות עורכי דין שמתמחים בדיוק בתחום בו אתם צריכים ייעוץ. השאירו את פרטי ההתקשרות שלכם בטופס ותנו לנו לעשות ללוות אתכם.

  מעל ל-20
  שנות ניסיון

  עורכי דין מסורים
  ולוחמניים

  קשר ישיר וצמוד
  עם הלקוח

  מאות לקוחות
  ממליצים ומרוצים

  ניסיון רב מול
  גורמי החוק

  צרו קשר

  בן גוריון דוד 1, בני ברק (מגדלי ב.ס.ר)
  072-3301411

  www.fw-law.co.il