באמצעות פורטל עורכי הדין דין נט תוכלו לקבל מידע ראשוני חשוב שיסייע לכם להתמודד עם הגבלת רישיון הנהיגה שלכם. כמו כן בלחיצת כפתור תוכלו לפנות לאחד מעורכי הדין של הפורטל לקבלת עזרה נוספת והכוונה.

עיקול רישיון נהיגה בתוקף

במקרים בהם למי שחייב בתיקי הוצאה לפועל קיים רישיון נהיגה תקף במשרד הרישוי הדבר לא ישפיע על תיק ההוצאה לפועל. במידה ורשם ההוצאה לפועל יראה לנכון להגביל, כלומר לבצע עיקול רישיון הנהיגה, רישיון הנהיגה לא יהיה תקף גם אם באופן פורמלי הוא תקף במשרד הרישוי.

נהיגה בזמן שרישיון הנהיגה מעוקל

במקרים בהם חייבים בתיקי הוצאה לפועל לוקחים את החוק לידיים וממשיכים לנהוג גם בזמן שרישיון הנהיגה שלהם הוגבל על ידי לשכת ההוצאה לפועל, עליהם לקחת בחשבון כי אין להם כל כיסוי ביטוחי מבחינת ביטוח החובה. במידה והם ייקלעו לתאונת דרכים חברת הביטוח לא תכיר במקרה כמקרה ביטוח.

כיצד להתמודד עם עיקול רישיון הנהיגה

מכיוון שמדובר בהגבלה חמורה הפוגעות בזכויות יסוד בסיסיות של אדם, במקרים בהם החייב יצליח להוכיח לרשם ההוצאה לפועל כי הגבלת רישיון הנהיגה פוגעת באופן ישיר בעסקיו ובפרנסתו ייתכן והרשם יאפשר לבטל את ההגבלה, בכפוף לתנאים הקבועים בפסיקה ובחקיקה.

כיצד להתמודד עם הוצאה לפועל בתחומים שונים

חוב מזונות בהוצאה לפועל

החוק החדש לקבלת הפטר ישירות בהוצאה לפועל

עורך דין העוסק בעיקול רישיון נהיגה

במידה והוגשה נגדכם תביעה לעיקול רישיון נהיגה בלשכת ההוצאה לפועל, פנו לעורך דין העוסק בהוצאה לפועל. עורך דין מנוסה בניהול תיקי הוצאה לפועל יסייע לכם לעמוד על זכויותיכם להסדרת תיק ההוצאה לפועל, לרבות ביטול עיקול רישיון הנהיגה במינימום זמן ובמינימום נזק.

אם אתם זקוקים לשירותי עורך דין שמתמחה בהוצאה לפועל באזור מגוריכם, השאירו את פרטי הקשר שלכם בטופס המקוון שבאתר ואנו נקשר ביניכם לבין טובי עורכי הדין במהירות וללא התחייבות.

ייעוץ טלפוני
2,000 ש"ח + מע"מ