אולם כשעבירת התעבורה היא חמורה יותר וקיים אפילו איום של פתיחת תיק פלילי נגד מבצע העבירה, זה המקום להיעזר ללא דיחוי בשירותי עורך דין לענייני תעבורה.

עורך דין תעבורה

ייצוג משפטי של איש מקצוע המומחה בתחום התעבורה נדרש במקרים בהם בוצעה עבירת תעבורה שהעונש בגינה הינו כבד. מדובר בעבירות כמו תאונת דרכים בה נפצעו או אפילו נהרגו אנשים, נהיגה רשלנית שהעמידה את הנהג וסביבתו בסיכון, נהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים שמשפיעה על שיקול דעתו של הנהג ועוד.

בין העבירות החמורות ביותר מצויות:

  • תאונת דרכים- הענישה בעקבות תאונה דרכים תהיה חמורה יותר ככל שהאירוע יהיה קשה יותר, למשל תאונה בה יש פצועים או חלילה הרוגים. אם יעלה מבדיקה שהתאונה נגרמה בגלל עבירת תנועה או נהיגה רשלנית, יכולה הענישה לכלול אפילו מאסר.
  • נהיגה בשכרות- נהיגה תחת השפעת אלכוהול או סמים מסוכנים היא עבירה חמורה. בתי המשפט בישראל אינם מקלים בה ראש והענישה בהתאם, גם אם לא נגרמה תאונה עקב הנהיגה תחת אלכוהול. הענישה מתחילה מרגע בדיקת רמת האלכוהול בדמו של הנהג ובאמצעות נטילת רשיונו לשלושים יום. בהמשך הוא עלול להידרש בתשלום קנס כספי גבוה והארכת שלילת רשיונו.
  • נהיגה ללא רשיון או בפסילת רשיון- עבירת תעבורה זו היא חמורה מאד והעונשים בגינה הם כבדים, במיוחד אם העבירה גוררת אחריה תאונת דרכים. במקרה כזה יועמד הנהג לדין.
  • תאונת פגע וברח- נהג שפגע בעובר אורח או ברכב אחר ונמלט ממקום האירוע הוא נהג שמיוחסת לו עבירה חמורה מאד. עונשה יכול להיות מאסר ממושך.
  • נהיגה במהירות מופרזת- אם נהג עבר על המהירות המותרת ונהג בצורה מסכנת חיים, הוא מסתכן באיבוד רשיונו לתקופה אותה יקבע בית המשפט. עבירות נוספות בדרגת חומרה גבוהה הן אי ציות לתמרורים ואי מתן זכות קדימה.

עורכי דין תעבורה

חלק מעבירות התנועה הן כל כך חמורות בעיני החוק, עד שבנוסף למשפט תעבורה נפתח נגד הנאשם גם תיק פלילי. במקרים של עבירות תנועה חמורות חשוב מאד להיוועץ בעורך דין תעבורה, זאת במגמה לקבל ייעוץ בהליך המשפטי והנחיות כיצד לפעול, כיצד למסור את עדותו וכיצד להפחית מחומרת העונש

עבירות חמורות דורשות התערבות של עורכי דין תעבורה. הם מסייעים בהערכת הסיכונים של החשוד בביצוע העבירה ומייצגים אותו בבית המשפט.

משפט תעבורה

במהלך מיצוי הדין נערך משפט תעבורה. חשוב שאת הנאשם ייצג עורך דין מומחה בדיני תעבורה שיסייע לנאשם לצלוח בשלום את ההאשמות ואת ההתמודדות עם התיק הפלילי, במידה ונפתח כזה נגדו. עו"ד דיני תעבורה הוא הכתובת ההולמת ביותר לקבלת סיוע מקצועי מתוך היכרות עם החוק והידיעה של מה ניתן לעשות. חשוב שתקבל סיוע החל משלב החקירה ועד לתום המשפט.

עורך דין תעבורה מומלץ

אם אתה זקוק לייצוג של עו"ד תעבורה מומלץ, תצטרך להתחיל לחפש בין משרדי עורכי דין לענייני תעבורה ולקבל מידע ורקע על כל אחד מהם. יש רבים כאלו והחיפוש עלול להית ארוך ואפילו מתסכל.

פורטל עורכי הדין דין- נט מציע לך חיפוש ממוקד, יעיל ומהיר בו תקבל הפניות אל עורך דין תעבורה מומלץ, מומחה בדיני תעבורה ובסמוך למקום מגוריך. ייחסך לך זמן חשוב ויקר שיכול להיות אפילו אקוטי בהתאם לדחיפות המקרה.

מחיר עורך דין תעבורה

עלות שירותי עו"ד לענייני תעבורה נקבעת בהתאם לחומרת העבירה, למשל אם היו מעורבים בה נפגעים, לנסיבות הספציפיות ופרמטרים נוספים. בפורטל דין- נט, בנוסף לקבלת המלצות על עורכי דין לענייני תעבורה, תוכל לקבל גם הצעות מחיר שיסייעו בקבלת מושג, לפחות ראשוני, על טווח המחירים המדובר.

כדי להיעזר בשירותי הפורטל, כל שעליך לעשות הוא למלא את פרטיך בטופס ההתקשרות המקוון ותוך זמן קצר יחזור אליך עורך דין לענייני תעבורה מומחה באזור מגוריך.

 

 

ייעוץ טלפוני
2,000 ש"ח + מע"מ