עורך דין תעבורה בירושלים

סביר להניח שאם קיבלת קנס על חניה באדום לבן לא תחפש להיעזר בעורך דין תעבורה. הבעיה מתחילה כשמדובר בעבירת תעבורה חמורה שדורשת התייחסות מיוחדת, כמו במקרה של נהיגה ללא רשיון, תאונת דרכים עם נפגעים ומצבים אחרים שיכולים אפילו לגרום לפתיחת תיק פלילי.

לכן, אם קרה אירוע הדורש סיוע וליווי משפטי, אל תתמהמה וגייס לעזרתך באופן מיידי עורך דין תעבורה ירושלים.

תביעות תעבורה ירושלים

תחום התעבורה הוא נרחב מאד. בין תביעות תעבורה ירושלים, ובכלל, ניתן למצוא נושאים כמו נהיגה בשכרות, תאונת פגע וברח, נהיגה בעת שלילת רשיון, נהיגה תחת השפעת סמים קשים, פגיעה ברכוש ובהולכי רגל או נהגים אחרים, נהיגה במהירות מופרזת החורגת משמעותית למהירות המותרת, אי ציות לתמרורים, למשל רמזור, אי מתן זכות קדימה, שלט "עצור", ועוד.

עבירות אלו מובילות לתביעות תעבורה שחלק מהן הופכות גם לתביעות פליליות, למשל נהיגה לא רשיון או במהלך פסילת רשיון, או תאונה בעקבו נהיגה רשלנית.

חלק מהעונשים עלולים להיות כבדים מאד, כמו מאסר, שלילת הרשיון לתקופה ממושכת וקנסות כספיים כבדים.

מסיבות אלו ואחרות, ליווי של עורך דין תעבורה הוא יותר מאשר נחוץ. הוא קריטי להמשך ההליך המשפטי, לחומרת העונש ולשאלה אם ייפתח נגדך, או נגד האחראי למעשה, תיק פלילי.

עו"ד תעבורה בירושלים

אם אתה תושב ירושלים והסביבה ועברת עבירת תעבורה, רוב הסיכויים הם שההליכים המשפטיים נגדך יתקיימו בעירך. מכאן שכדאי, צריך ורצוי להיעזר בשירותי עורך דין תעבורה בירושלים, סמוך למקום מגוריך ואף מיודע עם מערכת המשפט בעיר.

ככל שתקדים להיוועץ בעורך דין תעבורה, כך ניתן יהיה לייעץ לך משפטית כבר בשלבים מוקדמים בהליך, כמו בחקרה, ולאחר מכן במשפט. אתה תקבל סיוע והנחיות כיצד לפעול ולמסור עדות, במגמה להפחית בחומרת הענישה וגם לוודא שמתנהל נגדך הליך משפטי הוגן ובהתאם לחוקים ולכללים.

 

החיפוש והאיתור של עו"ד תעבורה בירושלים עלול להיות ממושך. לא מספיק למצוא משרד עורכי דין רלוונטי, אלא צריך למצוא גורם משפי מוסמך, בעל התמחות רבה בתחום והיכרות עם דיני תעבורה, לעתים גם עם המשפט הפלילי. יהיה עליך למצוא את הסיוע הטוב ביותר וחיפוש כזה עלול להיות ארוך בזמן שהזמן דוחק.

כדי לקצר את זמני החיפוש ולמצוא עורך דין תעבורה בירושלים שיתאים במדויק לצרכים, מעמיד לרשותך פורטל עורכי הדין, דין-נט, מנוע חיפוש קל ונוח לשימוש, בו תוכל למצוא בקלות עורך דין באזור מגוריך שישמח לתת לך מענה וליווי מקצועי.

כדי שתוכל ליהנות משירותי הפורטל שיאתר עבורך עו"ד מתאים, עליך למלא את פרטיך בטופס המקוון שבאתר ולקבל בתוך זמן קצר פנייה מעורך דין שנמצא מתאים לענייניך.

ייעוץ טלפוני
2,000 ש"ח + מע"מ