דיני ביטוח

בכל המקרים בהם תוגש תביעה כנגד חברות הביטוח יחולו דיני הביטוח בישראל. דיני ביטוח הינה מערכת המכירה חוקים שונים בתחום הביטוחים והיא מורכבת מחוקים רבים כגון: חוק החוזים, חוק חוזה ביטוח, חוק החוזים האחידים, תקנות המפקח על הביטוח וכדומה.

ההגדרה לחוזה ביטוח

ההגדרה לחוזה ביטוח הינה חוזה שהצדדים לו הינם המבטח והמבוטח, במסגרתו חברת הביטוח מתחייבת לבטח את המבוטח, תמורת דמי ביטוח חודשיים או שנתיים, לשלם לטובת המבוטח תגמולי ביטוח במועד קרות מקרה ביטוח. פוליסת הביטוח באה להגן על המבוטח במקרים של סיכון או חוסר ודאות. חוזה ביטוח יכלול את כל הסיכונים בהם חברת הביטוח מכירה ויכלול את הפיצוי בעת מקרה ביטוח.

למידע נוסף היכנס למאמרים הבאים

תביעה לתשלום דמי פגיעה מביטוח לאומי

תביעה לקביעת דרגת נכות מעבודה

תביעת בדיני ביטוח

עורך דין תביעות דיני ביטוח

על מנת להתמודד מול חברות הביטוח המסרבות להכיר במקרה ביטוח כמקרה ביטוח, מומלץ להסתייע בעורך דין ביטוח. עו"ד ביטוח בקיא בפוליסות הביטוח ובעל ניסיון ורקע רב בהתמודדות המתישה מול חברות הביטוח. במקרים מסוימים תוגש תביעה באמצעות עורך דין תביעות ביטוח כנגד חברות הביטוח עד לחיוב חברת הביטוח לשלם למבוטח את מלוא תגמולי הביטוח המגיעים לו.

זקוקים לשירותי עורך דין שמתמחה בתביעות ביטוח באזור מגורכם? השאירו את פרטי הקשר שלכם בטופס המקוון שבאתר דין נט ואנו נקשר ביניכם לבין טובי עורכי הדין במהירות וללא התחייבות.

מוזמנים לפנות בכל שאלה