עורך דין תאונת דרכים

ישנם מצבים רבים שנכנסים להגדרה של תאונת דרכים, למשל, פגיעה גופנית של נוסעים, הולכי רגל או נהגים, בעקבות התנגשות כלי רכב, נוסעי אוטובוס שנפגעו בעת עצירה חדה ופתאומית, פגיעה מטריקת של דל הרכב וכדומה.

כל אלו הם תרחישים בהם הנפגע זכאי לקבלת פיצויים במסגרת חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים. את הפיצויים זכאים הנפגעים לקבל מחברות הביטוח בגין נזקי גוף שנגרמו להם, אפילו אם הם עצמם אחראים לתאונה ובעקבותיה לפגיעתם.

התנאים היחידים לקבלת הפיצויים, החלים על הנהג, במידה והוא זה שנפגע הם שתהיה לו תעודת ביטוח בתוקף, רשיון נהיגה בתוקף וכי אכן, נגרם לו נזק גופני.

את הייצוג המשפטי והליווי בכל הליכי התביעה מומלץ מאד לבצע בסיועו של עו"ד תאונות דרכים.

עו"ד תאונת דרכים

ליווי משפטי מקצועי של עו"ד תאונת דרכים הוא אקוטי. מדובר בגורם משפטי מומחה בדיני נזיקין ועם התמחות ספציפית בתאונות דרכים.

הסיבה לצורך בייצוג מקצועי היא חברות הביטוח שלא ששות ואף לא ממהרות לשחרר את כספי הפיצויים בטענות שונות ומשונות, מה גם שהן עצמן מעמידות סוללה של עורכי דין מטעמן, במטרה להפחית ככל האפשר את גובה הפיצויים המגיעים לך.

את הליווי המשפטי כדאי לך לבקש קרוב ככל האפשר למועד התאונה, זאת מאחר ויש לאסוף עדויות רלוונטיות במקום האירוע, לדעת לבדוק את האישור הרפואי שיינתן לך על ידי גורם רפואי מוסמך, בבית החולים או בכל מוסד רפואי אחר, רישום האירוע כפי שהתרחש, לקיחת פרטי זיהוי של עדי ראייה ועוד.

עו"ד תאונת דרכים יידע, על סמך כל הנתונים והראיות לסייע לך בחישוב גובה הפיצויים המקסימליים שתוכל לתבוע, כולל ניהול מו"מ עם חברות הביטוח שכאמור, אינן ששות ואינן ממהרות לשחרר כספי ביטוח, שלא לדבר על הכרתן בפציעה ובכל נזק גוף שנגרם כתוצאה מתאונת הדרכים.

במידה והפגיעה היא חמורה, הפנייה לעורך דין מוקדם ככל האפשר היא אפילו משמעותית יותר, מאחר והוא יוכל לסייע לזרז את הליך קבלת הכספים המגיעים לך, במיוחד אם איבדת כושר השתכרות, זמני או לצמיתות, הוצאותיך גדלו ואתה זקוק לטיפול תרופתי, סיעודי או שניהם גם יחד.

עורך דין תאונות דרכים ייצג אותך מול כל הגורמים הרלוונטיים, ביניהם גם הביטוח הלאומי, במקרים בהם התאונה היתה במסגרת העבודה ונחשבת לתאונת עבודה, ויקדם את קבלת הכספים למועד מוקדם ככל האפשר.

אתה צריך למצוא עורך דין נזיקין עם התמחות בתאונות דרכים ואתה צריך לעשות זאת במהירות. אין זמן להתחיל ולקבל המלצות ממכרים וחברים או לנסות את מזלך באינטרנט. צריך לפעול מהר ולמצוא עו"ד תאונת דרכים מומחה, בעל נסיון ורצוי גם בסמוך לאזור מגוריך.

מענה לכל הדרישות האלו תמצא בפורטל עורכי הדין, דין- נט, שיקשר בינך לבין עו"ד מומחה במהירות רבה ואף קרוב לסביבת מגוריך. זהו הלך נוח, מהיר וממוקד שיסייע לך לקבל ייצוג משפטי בתוך זמן קצר מאד.

זה הזמן הנכון עבורך למלא את פרטיך בטופס ההתקשרות שבאתר ולקבל בתוך זמן קצר מאד פנייה מעורך דין תאונות דרכים, מקצועי ובעל נסיון רב והיכרות עם תביעות נזיקין מסוג זה, שישמח ללוות אותך בכל הליך התביעה של הפיצויים המגיעים לך.

ייעוץ טלפוני
2,000 ש"ח + מע"מ