עורכי דין פלילי

שורת המעשים שנחשבים לעבירה פלילית היא ארוכה, וכוללת מעשים כמו בריונות, תקיפה, גניבה, פריצה, מרמה, סחיטה ועושק, גרימת מוות, זנות, אלימות גופנית, נפשית ורוחנית, פגיעה בקטינים, בחסרי ישע ובנכים, עבירות מין, עבירות בניה, הסתה לטרור, הסתה לאלימות,עבירות תעבורה ועוד רשימה ארוכה מאד של מעשים השייכים לקטגוריה זו של מעשים שהינם בגדר עבירה פלילית.

חובת ההוכחה שאדם עבר עבירה פלילית חלה על התביעה. אם התקיימו שני תנאים: ביצוע מעשה אשר קבוע בהגדרת החוק ושהיתה לחשוד מחשבה פלילית, הנאשם יישא באחריות פלילית למעשיו.

העבירות הפליליות השכיחות ביותר בארץ הן שוד וגניבה, סחר בסמים, תקיפה, מעילה בכספים, זיוף, עבירות מין, הטרדה ואיומים, פגיעה בבע"ח, מתן עדות שקר והחזקת נשק.

כל סוג עבירה דורשת התמחות של עורכי דין פליליים שמכירים היטב את הדים הפלילי ובמיוחד בהיבט הרלוונטי למקרה.

חשיבות הליווי של עורך דין מקצועי היא אקוטית מאחר ותיק פלילי לא נמחק, גם לאחר שמיצתה נאשם את הדין והליך מחיקתו מרישומי המשטרה יכול להתבצע רק על ידי שירות מקצועי של עו"ד.

משרד עורכי דין פלילי

אם נאשמת בעבירה פלילית, אתה זקוק להגנה הטובה ביותר. עם משרד עורכי דין פליליים מובילים, תוכל לקבל את הייצוג בהתאם למקרה ולעבירה בה הואשמת, אחרי שנבנתה אסטרטגיה מותאמת אישית למקרה שלך. באופן זה תזכה להגנה הטובה ביותר שמטרתה הפחתת העונש, במידה ונמצאת אשם במעשים שיוחסו לך, או לחילופין זיכוי ומחיקת הרישום הפלילי.

הייצוג מתחיל כבר בשלב החקירה במטרה. החוקרים מפעילים לחץ רב על חשודים שאינם יודעים כי ישנן הגנות רבות בחוק העומדות לצידם, כמו למשל שמירה על זכות השתיקה, דרישה לקבלת עורך דין שיהיה נוכח במעמד החקירה ועוד שורה של פעולות שיכולות להשפיע משמעותית על התנהלות החקירה ועל השלכותיה.

עורכי דין פליליים מובילים

פורטל עריכת דין מבין  ומכיר את המורכבות הרבה בכל הנוגע לעבירות פליליות ומעמיד לרשותכם שירותי יעוץ, ליווי, סיוע וייצוג של משרד עורכי דין מובילים בתחום הרלוונטי, בסמיכות לאזור מגוריך שישמחו לתת מענה מקצועי ולשפוך אור על הסוגיות המורכבות בכל הנוגע לייצוג חשודים בעבירות פליליות.

השירות ניתן על ידי עורך דין מוסמך מתחום הפלילים שמתמחה בדינים הרלוונטיים. למשל, ייצוג של חשוד בעבירות העלמת מס שונה לחלוטין מייצוג חשוד הנחשד, או מואשם, בתקיפה.

דוגמה נוספת של פעולות שפעמים רבות לא ידועות לחשוד והוא יכול לנקוט בהן היא איסור פרסום שמו טרם הגשת תביעת האישום נגדו. כלומר, במשך ארבעים ושומנה השעות הראשונות בהן הוא נחקר, עומדת בפניו האפשרות לפנות לבית המשפט, באמצעות עורך דינו ולבקש להשתמש למנוע את פרסום שמו ובכך לשמור על פרטיותו.

אם קיבלת זימון לחקירה באזהרה, כעד, או כחשוד בעבירה פלילית, כבר בשלב הזה רצוי מאד לפנות לעורך דין פלילי כדי להבין את כל המשמעות וההשלכות של המקרה, החל מרגע החקירה במשטרה, דרך מעצר, באם הוחלט לבצעו ועד לדיונים בבית המשפט. ייצוג עורך דין מתחילת ההליך יכול לשנות משמעותית את פני הדברים.

לאחר מילוי פרטיך בטופס ההתקשרות באתר תקבל המלצה על משרד עורכי דין מוביל בתחום הפלילי, בסמיכות לאזור מגוריך.