עורך דין עסקים

דיני עסקים הם חלק ממכלול רחב של ענף משפטי העוסק בדין המסחרי. משפט מסחרי כולל בתוכו תחומים נוספים, ביניהם דיני חברות ותאגידים, דיני חוזים, הסכמי מסחר, ייעוץ משפטי לחברות, הסכמי שותפות, הסכמי עבודה, הסכמי השקעות, דיני צרכנות, דיני אינטרנט, קניין רוחני וזכויות יוצרים וסימני מסחר.

למעשה, כל עסק, כבר בתחילת דרכו, זקוק לקבל יעוץ משפטי שלפעמים יעזור אפילו בהחלטה על כדאיות העסק, כלומר, אם כדאי להקים את היזמות או החברה. עורך דין עסקים הוא הגורם שיכול לבחון את החוזה, ההסכם, הרעיון ולהבין אם יש בסיס להקמת העסק במתכונת הרצויה לכם, או שמא יש מקום לשינויים.

עורך דין עסקים באזור פעילות העסק

עסק שכבר קיים ומעוניין להתרחב או להכניס שותפים נוספים, ימצא כי ללא ליווי משפטי מקצועי עלולות להיות טעויות אקוטיות שיעלו אפילו בחיי העסק. מתפקידו של עו"ד עסקים להיות הדמות שמייצגת את העסק, בוחנת כל סעיף שורה ונספח בחוזה ובודקת אם הכתוב נתון ליותר מפרשנות אחת, האם יש הגנה על זכויותיכם ובכלל, שומר ע האינטרסים שלכם, בעלי העסק ועל העסק עצמו.

כשעולה הרצון להתרחב אל מחוץ לגבולות המדינה הצורך בערך דין עסקים הוא אפילו משמעותי עוד יותר, מאחר ולכל מדינה יש את החוקים וההיבטים המשפטיים שלה, שלא לדבר על חוזים הנכתבים בשפה זרה ונדרש גורם שהוא גם מקצועי וגם יכול להבין את כך המשמעויות בחוזה, גם אם הוא כתוב בשפה שאינה עברית.

רצוי למצוא עורך דין עסקים המצוי באזור בו מצוי העסק, מטעמי נוחות, זמן תגובה וקרבה לאזורכם. עם פורטל עורכי הדין, דין- נט, תוכלו למצוא בהליך קצר וממוקד עורך דין שהוא מקצועי בתחומו, בעל נסיון ואף באזור הרצוי לכם.

עורכי דין עסקים

ככל שהעסק גדול יותר או מתרחב לכלל פעילויות מגוונות יותר, הצורך בשירותי עורכי דין עסקים רק הולך וגדל.

צורך זה יכול לבוא לידי ביטוי בליווי עו"ד במכרזים, החל מבדיקת המכרז, הכנה משפטית, הכנת האישורים הנדרשים, ליווי בהליכים משפטיים ועוד.

כמו כן ניתן ליווי מקצועי ומשפטי בכל הקשור לחוזים ולהסכמים, בכל נושא עסקי שהוא, החל משלב עריכת ההסכם ובדיקתו.

עורך דין מסחרי עוסק גם בייצוג חברות מול הרשויות השונות, ברכישות ומיזוגים, בתחום המחשוב וטכנולוגיות מידע, פירוק חברות ומינוי כונס נכסים ועד לייצוג מול הממונה על ההגבלים העסקיים.

העסק שלך צריך את הייצוג המשפטי המקצועי ביותר וכאן אין מקום להימורים או לטעויות. לכן, חיפוש עו"ד עסקים דרך פורטל דין נט מבטיח שקט נפשי וידיעה שעורך הדין שיאתר עבורך הפורטל יהיה בהתאמה מלאה לעסק שלך, עם נסיון ומומחיות בתחום.

לקבלת מידע נוסף ולמציאת עורך דין עסקים שייצג את העסק שלך באופן המקצועי והנכון ביותר, מלא את פרטיך בטופס ההתקשרות ובתוך זמן קצר יאותר עו"ד עסקים מקצועי, מנוסה ומוביל בתחומו.

מוזמנים לפנות בכל שאלה