אם אתה, או משרדך, עומד בפני עסקה כזו, אתה זקוק לחוות דעת וליווי מקצועי של עורך דין מיסים.

עורכי דין מיסים

תחום המיסוי בארץ הוא מורכב עד בלתי ברור לרבים מאיתנו. כשמדובר על עסקאות בהיקף גבוה, חשוב לוודא היטב, קודם לסגירתן, מה אומר החוק ומה משמעות העסקה מבחינת המיסים המוטלים עליה.

עורכי דין מיסים מתמחים במיסוי אזרחי על גווניו השונים, כולל מיסוי בין לאומי, מס הכנסה, מע"מ, מיסוי מקרקעין, מיסוי הייטק, היכרות עם חוק עידוד השקעות הון ועוד.

בדרך כלל ניתנים שירותיהם של עורכי דין מיסים לחברות, פרטיות וציבוריות, חברות סטארט אפ ותאגידים וכן לאנשי עסקים, לעולים חדשים או תושבים חוזרים, תושבי חוץ ואנשים פרטיים.

מהות השירות המקצועי היא ליווי הלקוח בכל שלבי העסקה בהיבט המס, כלומר, החל מתכנון המס עוד לפני שהעסקה יצאה אל הפועל, הן במישור המקומי והן בבין לאומי, כתיבת חוות דעת משפטית על העסקה, דיונים מול רשות המיסים, דיוני שומה, אם יש צורך בכך, ועד ניסוח ערעורים בבתי משפט.

דיני מיסים

חברות רבות הנעזרות בשירותי עורך דין מיסים יוודאו את בקיאותו בדיני מיסים, מאחר והתחום הוא מורכב ובעל פנים רבות, במיוחד אם מדובר בעסקאות שהן בין לאומיות ובהיקפים גדולים, כמו למשל עורך דין מיסים המספק שירותים מקצועיים למשרדי ממשלה, בנקים, קונצרנים בין לאומיים, רשויות מקומיות וגופים ציבוריים.

אולם גם אם אתה בעל קרקעות או בעל חברה בינונית או קטנה, דייר, או לחילופין מוכר נכס, בעל חברת בנייה, יזם או חבר בעמותה או קבוצת רכישה, תזדקק ליעוץ ושירותי עורך דין מיסים.

ידיעת דיני מיסים נרחבת נדרשת בשל תחומי העיסוק המגוונים בהם עוסק עו"ד מיסים, ביניהם:

  • מיסוי בין לאומי- תחום זה עוסק בתכנון מס אופטימלי לתושבים ישראלים המבצעים השקעות בחו"ל, ייצוג תושבי חוץ החיים בישראל, ניוד עובדים (רילוקיישן), מיסוי לתושבים חוזרים ועולים חדשים, אמנות מס ועוד.
  • מס הכנסה- עורך דין מיסים מספק ייעץ שוטף, הכנת חוות דעת, לחברות וליחידים, בנושאים כמו מיסוי רווחי הון, מיזוגים ורכישות, מוניטין וכיוצ"ב.
  • מע"מ- טיפול בסוגיות מס בשיעור אפס, שוק ההון, החזר מס תשומות, מוסדות כספיים וכיוצ"ב.
  • מיסוי מקרקעין- תמיכה וליווי מקצועי בכל הנוגע להיבטי מס בתחום תמ"א 38 (התחדשות עירונית), מיסוי דירות מגורים וכל תחום מיסוי המקרקעין, ליחידים וחברות.
  • מיסוי הייטק- ייעוץ מקצועי בתחומים של קניין רוחני, סוגיות מס של משקיעים ויזמים, קרנות הון סיכון וכיוצ"ב.

עו"ד מיסים

כדי לקבל את הייעוץ המיטבי נדרש עו"ד מיסים שיש לו נסיון ומוניטין רבים בתחום מורכב זה. עו"ד מיסים מומחה בתחומו יהיה בעל היכרות מקיפה של דיני מיסים, גם בתחום הבין לאומי, יבין את מהות העסקה המדוברת כדי לספק את הייעוץ הטוב ביותר ויסייע בתחומים מגוונים, החל בליווי הקמת חברות מחוץ לישראל והקמת חברות הזנק ועד להסכמי השקעה, מקרקעים, מכירת נכסים וכדומה.

אם אתה מחפש את הגורם המקצועי המתאים לך ביותר, מומלץ לבחון את פורטל עורכי הדין, דין- נט, שם, בהליך חיפוש ממוקד וענייני תמצא את מבוקשך בקלות ואפילו בסמוך לאזור מגוריך, או אזור פעילות החברה.

כל שעליך לעשות הוא למלא את פרטיך בטופס המקוון שבאתר ולקבל מענה מהיר מעורך דין מיסים מומחה ובעל נסיון רב.

ייעוץ טלפוני
2,000 ש"ח + מע"מ