עורך דין לענייני משפחה

תחום המשפחה הוא רחב מאד. הוא מאגד בתוכו נושאים כמו הסכמי ממון, הסכמי גירושין, מזונות אשה, מזונות ילדים, אפוטרופסות, תביעות משמורת והסדרי ראיה, ייצוג משפחות חד מיניות, תביעות רכוש, שלום בית, אימוץ, חטיפות ילדים, גניבת זרע, הוצאת צווי עיקול וצווי עיכוב יציאה מהארץ לצרך שמירה על זכויות בן משפחה, ידועים בציבור, צווי הגנה, התרת נישואין ועוד.

עורך דין לענייני משפחה מטפל בתביעות בבתי דין רבניים, בנושאים הקשורים לגט והתרת נישואין ובבתי משפט מחוזיים, בתביעות הקשורות לנושאים הקבועים בחוק, כמו קביעת דמי המזונות, חלוקת הרכוש, תביעת אבהות,הסדרי ראייה ועוד, כולל תחומים של בני זוג ידועים בציבור, המוגדרים על פי חוק כבני משפחה לכל דבר ועניין.

עו"ד משפחה

כשאתה מחפש אחר עורך דין לענייני משפחה, חשוב מאד לוודא כי יש לו בקיאות, ידע ורקע בדיני משפחה בכלל, ובתחום הרלוונטי בפרט.

תחום דיני משפחה הוא אחד התחומים הרגישים ביותר, במיוחד כשמעורבים בו גם ילדים. מעורך הדין נדרשת לא רק מקצועיות, נסיון והבנה מעמיקה של דיני משפחה אלא גם רגישות, אורך רוח והיכולת לחזק את הלקוח שפעמים רבות מצוי בתעצומות נפש שעלולים להשפיע על שיקול דעתו.

לכן, חשוב למצוא עורך דין משפחה שיש בו את כל המרכיבים הללו, במטרה לקבל ליווי משפטי מקצועי לכל אורך הדרך, כמו גם דמות שתהיה אוזן קשבת ותחזק את הלקוח בעת הצורך.

פורטל עורכי הדין דין-נט הוקם במטרה לסייע לך לאתר את עורך הדין המתאים ביותר לצרכים, בזמן קצר, באופן יעיל וממוקד, ובסמיכות לאזור מגוריך. באמצעות החיפוש בפורטל תוכל לבצע השוואה בין משרדי עורכי דין שונים, להתרשם מהרקע והנסיון של כל אחד מהם ולבחור, בהליך מהיר ופשוט את עורך הדין הרצוי לך.

עורך דין דיני משפחה

טיפול משפטי העוסק בדיני משפחה הוא מורכב וסבוך. הסיבה לכך היא, כי בשונה מחוזים עסקיים המתקיימים בין חברות וארגונים ומעוגנים במסמכים חתומים וכתובים, הרי שהסכמים והבנות רבים בין בני משפחה נעשים בעל פה, וכשמתגלע וויכוח קשה להוכיח אותם והם נתונים לפרשנות שונה, במיוחד כשהרגשות גוברים על החשיבה הרציונלית ומשפיעים על שיקול הדעת של המעורבים בדבר.

כדי ליישב את הסכסוכים המורכבים הללו ולהגיע להסכמות שיפגעו כמה שפחות במעורבים בדבר, נדרש עורך דין דיני משפחה בעל ידע משפטי מובהק ועמוק בשילוב עם יכולות בין אישיות.

אם עלה הצורך ואתה זקוק לייעוץ, סיוע וליווי מקצועי של עורך דין מוסמך ומוביל בתחומו בתחום דיני משפחה, תוכל לעשות זאת בהליך קצר של מילוי פרטיך בטופס ההתקשרות שבאתר ולמצוא בתוך זמן קצר משרד עורכי דין המתמחה בתחום הרלוונטי ובסמוך למקום מגוריך.

מוזמנים לפנות בכל שאלה