כשזה קורה, מתגלעים וויכוחים ומחלוקות וחשוב מאד שתהליך יהיה מלווה על ידי עורך דין גירושין בעל נסיון, אובייקטיבי וזה שיסייע להפריד בין הרגש לבין ההליכים המשפטיים הנדרשים.

עורך דין לענייני גירושין

אם אתה זקוק לסיוע משפטי, חשוב שתבחר בעורך דין שתחום ההתמחות שלו היא גירושין. תחום זה מאגד בתוכו הבנה נרחבת ומקיפה של נושאים, ביניהם דיני משפחה, הסכמי ממון וכדומה.

במידה ותרצה לנסות ולפתור את המחלוקות מחוץ לבית המשפט, תוכל להתמקד בחיפוש אחר עורך דין לענייני גירושין שהוא גם מגשר, ובכך לחסוך כסף רב והליכים בירוקרטיים ארוכים ומייגעים.

תחום הגירושין הוא סבוך ומורכב וההליך המשפטי של פרידת בני הזוג יחרוץ את עתידם, במישור הכספי והמשפחתי, למשל הסדרי ראיה. לכן חשוב מאד למצוא עורך דין שיש לו נסיון רב, אפילו מוניטין והמלצות מלקוחות אחרים, אותם ליווה בהליכי הגירושין.

ככל שההליך והמחלוקות סבוכים יותר, כך העזרה שתזדקק לה צריכה להיות מקצועית יותר. אם קיבלת תביעת גירושים או מזונות, או גרוע מכך, הוצא נגדך צו הרחקה מהבית, אתה צריך את הליווי הטוב ביותר שיש בנמצא.

עורך דין לענייני גירושין מטפל, ברוב המקרים בתחומים הקשורים למשפחה, כמו עריכת הסכמי גירושין, הסכמי חלוקת רכוש, ייצוג בבתי משפט לדיני משפחה, כמו גם בבתי דין רבניים, טיפול במזונות אשה, משמורת ילדים ואפוטרופסות.

בשל המצב הייחודי הקיים בישראל, בו בני זוג המבקשים להתגרש צריכים לעבור תהליך בשני בתי משפט- אזרחי, לענייני משפחה ורבני, נוצרות לא מעט פעמים תסבוכות שרק ליווי של עורך דין לענייני משפחה, מומחה ובעל נסיון רב יצליח להתיר אותן.

למשל, סמכויות בית הדין הרבני בנושא רכוש ומזונות הן כמעט מקבילות לאו של בית המשפט לענייני משפחה, ולכן המקום בו נפתח התיק הוא אקוטי להמשך התהליך והוא חייב להתבצע רק אחרי ייעוץ עם גורם מקצועי שיבחן את הנושא וימליץ האם כדאי שתיק הגירושין ייפתח בבית הדין הרבני או שמא בבימ"ש לענייני משפחה.

עורכי דין גירושין

גם אם אתה מצוי אפילו רק בתחילתו של הליך גירושין או מתלבט בנושא, חשוב לקבל ייעוץ מקדים מגורמים מומחים, עורכי דין גירושין. הייעוץ יסייע לך לגבש אסטרטגיה נכונה וטובה עבורך, להיערך באופן מסודר לקראת הליך שעומד להיות לא פשוט, גם רגשית, ולקבל הנחיות בנוגע לחומרים וראיות שיש להתחיל לאסוף ושיסייעו לך בתהליך הגירושין. עורכי דין גירושין, מעבר להתמחותם בענייני משפחה ונסיונם המקצועי הרב, הם גם אובייקטיביים ואינם מושפעים מרגש, כך שהעצות המקצועיות שתקבל מהם יהיו נכונות יותר עבורך ובמגמה לשרת את האינטרסים שלך בלבד.

קיצור תהליכים עם עו"ד לענייני גירושין

לעתים, כשהרגש גובר על ההגיון, יכולים בני זוג להתעכב על נושאים שמצב אחר היו נפתרים במהירות ובקלות. עם עו"ד לענייני גירושין, שמודע לרגשות שמשפיעים על שיקול הדעת, ההליך יכול להיות קצר ומהיר יותר שינקוט בגישה יעילה ושכלתנית ותוביל לקבלת ההחלטות הנכונות.

אם אתה זקוק לייעוץ, ליווי והנחיות שיסייעו לך בהליכי הגירושין ולהבטיח לעצמך הליכי גירושין יעילים ורציונליים, עליך לבחור בעורך דין גירושין שמכיר את החוק ואת דיני המשפחה ויעל בצורה היעילה ביותר שבא את התוצאות האופטימליות בתוך זמן קצר.

באפשרותך להיעזר בפורטל עורכי הדין, דין- נט, ולמצוא עורך דין גירושין מומחה ומוסמך ואפילו בסמוך לאזור מגוריך.

מלא את פרטיך בטופס ההתקשרות המקוון שבאתר ובתוך זמן קצר תקבל מענה מעורך דין גירושין מומחה.

מוזמנים לפנות בכל שאלה