ביטול ומחיקת חובות

בעלי חוב הם אנשים, גופים או תאגידים שחייבים כספים לגופים, אנשים אחרים או ספקים ואין ביכולתם להחזיר אותו. כשהחוב תופח, גורר אחריו ריבית והמצב יוצא מכלל שליטה, אתה עלול למצוא את עצמך נתון לתביעות משפטיות, לעיקול חשבונך על ידי ההוצאה לפועל ולהקלע למצב של כדור שלג שרק הולך וגדל ומכניס אותך עמוק יותר לתוך הבעיה.

מה שרבים אינם יודעים הוא שקיימים פתרונות משפטיים מעשיים כדי לצאת מהחובות ובעיקר כדי לעצור את התהליכים שמתנהלים נגדם ולהמשיך לחיות חיים נינוחים במקום חיים מלאים בחשש מפני הבאות ועם הפרעות רבות כמו עיקולים על המשכורת, על החשבון, ועוד מעשים שרק מקשים על ההתנהלות היום יומית.

תחום הוצאה לפועל ונושא החובות מתעדכן כל העת ונדרש ידע משפטי נרחב והיכרות עם כל התקנות, החוקים והעדכונים שמתחדשים ללא הרף.

אתה צריך סיוע של עורך דין המומחה בהליכי ביטול ומחיקת חובות, כי רק עם הסיוע המשפטי הנכון אתה תוכל לחזור ולשון בשקט בלילה.

זכויות בעלי חוב

מטרתו של עורך דין חובות היא בראש ובראשונה לסייע לך להכיר את זכויותיך הקיימות בחוק ולעזור לך להגיע למימוש אותן הזכויות, תוך התייחסות אישית למצבך ולפרטי המקרה.

עורך דין חובות יסייע לך בביטול הליכים בהוצאה לפועל, ביטל הגבלות בבנק, הסדרים עם הבנקים עד כדי ביטול ומחיקת חובות, ביטול עיקולי משכורת, עיקול חשבון בבנק וסנקציות נוספות כמו איסור יציאה מהארץ, עיקול הרכב ועוד.

לאחר הסרת האיום הראשוני, כמו עיקולי כספים ומשכורות, ניתן יהיה להתחיל ולתכנן תוכנית פעולה שתסייע לך להתחיל את חייך מחדש, ללא חובות מעיקים ומכבידים, למשל לבחון את האפשרות של איחוד תיקים בהוצאה לפועל, לבחון את  האופציה של פשיטת רגל ויעילותה על כל הכרוך בה, ועוד דרכים שרק עורך דין חובות שיש לו את הנסיון ואת ההיכרות עם מערכת ההוצאה לפועל יכול להציג אותן בפניך.

התמודדות עם חובות במישור המשפטי ומול ההוצאה לפועל אינה יכולה להתבצע לבד. אתה זקוק לגורם משפטי מקצועי שיסייע לך למצוא את הפרצות, את הפתרונות ובעיקר לעצור את מה שמסתמן כמפולת כלכלית ואישית.

פורטל עורכי הדין דין נט יסייע לך לאתר עורך דין חובות מוסמך, מקצועי בעל נסיון רב בתחום, שגם נמצא באזור מגוריך ויוכל לתת לך מענה משפטי מיידי ולחלץ אותך ממצבים שאולי נראים קשים עד בלתי אפשריים, אולם עם הנסיון והידע שלו, ימצא עבורך את הפתרונות הטובים ביותר למצב אליו נקלעת, ויש פתרונות.

מלא את פרטיך בטופס המקוון שבאתר ועורך דין חובות ישמח לעמוד לרשותך ולסייע לך בהליכי ביטול ומחיקת חובות.

ייעוץ טלפוני
2,000 ש"ח + מע"מ