עורך דין דיני עבודה ירושלים

המדינה בנתה מערך חוקים שלם שעוסקים בזכויותיהם של העובדים. הם נחקקו במטרה להגן עליהם ולמנוע ניצול לרעה של עובדים על ידי המעסיקים, לשמור על כבודם ובטחונם ולהבטיח להם את כל הזכויות הסוציאליות המגיעות להם.

למרבה הצער ישנם מקרים רבים בהם החוקים אינם מכובדים. מה שמצער עוד יותר הוא חוסר ידיעת החוק של העובדים, אותו מנצלים המעסיקים, גם כשמדובר בעבירות הנחשבות לפליליות.

לכן, אם אתה אפילו חש שדברים לא מתבצעים על הצד הטוב ביותר, שאינך מקבל את המגיע לך במקום העבודה, שפוטרת ולא קיבלת פיצויים וכיוצ"ב, זה הזמן להיוועץ ללא דיחוי בעו"ד דיני עבודה ירושלים, שזה תפקידו, זו מומחיותו והוא מכיר כל סעיף בחוקי העבודה.

עורך דין דיני עבודה ירושלים

כאמור, מדובר בתחום משפטי סבוך ומרכב. אם אתה תושב ירושלים, רק עורך דין דיני עבודה ירושלים יוכל לסייע לך ולתת לך מענה מקצועי שמבוסס על עובדות ועל הכרת החוק, כדי לבדוק אתם המעסיק שלך עבר על החוק.

דיני עבודה הם שלל חוקים המתייחסים למגוון תרחישים בעבודה, ביניהם, אפליה במקום העבודה, פיצויי פיטורים, חופשת לידה, שכר מינימום, שעת נוספות, הודעה מוקדמת לפני פיטורים, שכר עבודה, דמי מחלה, דמי מילואים, הטרדה במקום העבודה, ועוד.

מדובר בתחום שהוא כאמור, סבוך, ורק עו"ד עבודה, המגיע מהתחום הזה, מכיר את הדינים והחוקים הרבים, כולל את העדכונים והשינויים החלים מפעם לפעם, יכול לתת מענה מדויק ומקצועי ולסייע לעובדים הזקוקים לעזרה במימוש זכויותיהם.

למשל, עובדים רבים לא יודעים כי אפילו אם חתמו על הסכם כתוב בו הם מוותרים על זכויות הבסיס שלהם, או חלק מהן, על פי חוק אין כל תוקף למסמך כזה והמעסיק מחויב בתשלום עבור אותן זכויות בסיס, ביניהם פיצויי פיטורים, ימי חופשה מינימליים, דמי הבראה, הרשת לפנסיה וכדומה.

כאמור, ישנם סעיפים רבים בדיני עבודה ואם אתה זקוק לסיוע, חשוב להיעזר ולהיות מיוצג על ידי עו"ד עבודה שבקיא בתחום הספציפי בו נדרשת עזרה.

משרד עורכי דין דיני עבודה ירושלים

חשוב שתמצא גורם משפטי שיסיע לך בכל התהלך. אם אתה תושב ירושלים, כדאי ורצוי למצוא משרד עורכי דין עבודה ירושלים, כדי לקבל מענה זמין וקורב למקום מגוריך. אתה תגלה בהמשך שהקירבה למקום מגוריך היא בעלת משמעות רבה.

לפי התחום בו אתה מעוניין לקבל עזרה, יוצמד לך, באמצעות פורטל דין נט משרד עורכי דין דיני עבודה ירושלים, עם עורך דין המתמחה בדיוק בתחום הרלוונטי לך. למשל, לא קיבלת דמי הבראה למרות שעל פי חוק הם מגיעים לך.

הליווי המקצועי כולל פגישת ייעוץ בה נבחן המקרה ונבדקים סיכויי ההצלחה בתביעה, הכנת תיק התביעה, פנייה לבית המשפט, וליווי וייצוג משפטי לכל אורך הדרך.

תושב ירושלים, אל תמתין עם דרישת זכויותיך אם קיים נושא בעבודה שאתה חש שאינו תקין, היעזר בפורטל דין נט שמאתר עורכי דין לפי התחומים הרלוונטיים ובסמוך למקום מגורי המבקש.

עורך דין לענייני עבודה בירושלים שיקשר אותך אליו הפורטל, הוא עורך דין מוסמך, מומחה בדיני משפטים ובעל נסיון רב עם תוצאות מוצלחות.

מלא כבר עכשיו את פרטיך בטופס ההתקשרות המקוון שבאתר וקבל במהירות הפניה לעורך דין מומחה בדיני עבודה בירושלים.

 

 

ייעוץ טלפוני
2,000 ש"ח + מע"מ