אם אתם מתגוררים באזור ראשון לציון ומחפשים עו"ד לענייני גירושין, אתם נמצאים ממש "על קו הזינוק לפני המרוץ" זה הרגע לעצור, לשאול את כל השאלות ואז לקבל את ההחלטה החשובה ביותר. כיצד לפעול בהליך גירושין, מה הטקטיקה הנכונה, כל צעד הוא קריטי, כל מילה בעלת משמעות וכל פעולה בעלת משקל, צעד ראשון וחשוב פנו לעו"ד גירושין באזור ראשון לציון על מנת לתכנן את הצעד הבא.

עורך דין גירושין בראשון לציון

בהליך הגירושין, ישנה חשיבות עליונה לדרך בה מתנהלים. לא אחת נקבע גורל ההליך ע"י בחירת עורך הדין שייסע לך בהליך הגירושין. ישנם אנשים שמאמינים כי אם הם ילכו אם האמת שלהם ללא ייצוג הם יצליחו. אך לא כך, כמו שאדם זקוק לניתוח הוא הולך למנתח, גם אדם שבונה בית פונה למהנדס, כך בעת הליך גירושין יש לפנות לעו"ד מוסמך העוסק בתחום הגירושין והמשפחה.

תפקידם של עורכי הדין לגירושין הוא לנתח את המצב המשפטי, לבחור בטקטיקות המתאימות, בהליכים הנכונים, לרבות בחירת הערכאות המתאימות, הרי ידוע הוא מרוץ הסמכויות בין ביה"ד הרבני לבין בית המשפט לענייני משפחה. למעט עניינים בהם יש לביה"ד הרבני סמכות ייחודית ראה חוק שיפוט בתי הדין הרבניים ישנו מרוץ סמכויות מי מגיש תביעה ראשון באיזו ערכאה.

חיסכון כלכלי ורגשי

עורך דין מנוסה וממולח, יידע לכוון את הלקוח בדרך המהירה ביותר והיעילה ביותר, ללא סחבת מיותרת, לעו"ד הכישורים להגיע לקיצורי דרך משפטיים אשר יובילו לתוצאה מהירה במינימום עלויות, עורך הדין יידע לזהות פוטנציאל לסיים את התיק בהסכם גירושין כולל, דבר אשר חוסך לצדדים המון זמן שיפוטי והן הוצאות משפטיות, תוך שמירה על אינטרסים ואיפוק רגשי.

עורך דין מנוסה יקבע עבור הלקוח את האסטרטגיה הנכונה להשגת מטרות שהלקוח מגדיר מראש, עורך הדין יילחם עבור הלקוח כשצריך ובמקרים בהם צריך להראות גמישות הוא יתגמש, תוך שיקול דעת ובמידה הנכונה. רק בדרך זו נזקי הגירושין יצטמצמו עד כמה שניתן, ולא לשכוח אחרי הכל מדובר בהליך של פרוק חיים שלמים ויש לנהוג בזהירות.

הסכם גירושין או מלחמה?

לעיתים לא יהא צורך בהליך משפטי בכלל, אך גם אם אתה מצוי בעיצומו של הליך משפטי, תמיד אפשר לעצור, לנסות להגיע להסכמות והסדרים יחד עם הצד השני. אך ישנם מקרים בהם אין ברירה ואפשר להתקדם אך ורק באמצעות הערכאות המשפטיות. וכאן החשיבות שבקביעת האסטרטגיה הנכונה, בחירת המסלול הנכון עבור כל לקוח, לא כל מקרי הגירושין זהים.

תפקידו של עורך הדין להתאים את ההליך לסיפור והמקרה הספציפי של הלקוח, ישנם מקרים בהם מומלץ לעשות הסכם גירושין ולחליפין שלום בית. לעומת זאת ישנם מקרים בהם יש צורך מידי להגיש תביעת מזונות קטינים, לעיתים נגיש תביעות רכושיות לצורך שימור זכויות רכושיות. ישנם סעדים זמניים כגון: צווי עיקול שונים על מנת לשמר מצב קיים עד לברור התביעות וכו'.

על מנת להתחיל בהליך הגירושין בדרך הנכונה והבטוחה, מומלץ לפנות עוד היום למיטב עורכי דין לגירושין. כל שעליכם לעשות הוא למלא את הפרטים בטופס המקוון שבאתר ותוך זמן קצר יחזור אליכם עו"ד ותתחילו לבנות אסטרטגית פעולה. אחרי הכל מדובר בעניינים אשר קובעים כיצד ייראו חייכם, קחו עצה מקצועית מטובי עורכי דין גירושין בראשון לציון.

מוזמנים לפנות בכל שאלה