כאן נכנס ה-אבל הגדול. כדי לקבל את הזכויות הללו, נדרש ידע מקיף עד בלתי אפשרי של תקנות, דינים ונהלי הביטוח הלאומי, אחרת ייתקל המבוטח, התובע את זכויותיו, במכשולים למכביר, ים של בירוקרטיה והליכים ארוכים עד ייאוש.

המוצא הנכון והיעיל ביותר הוא להיעזר בשירותיו של עורך דין ביטוח לאומי, מומחה בדינים ובנהלים, שילווה אותך ואף ייצג אותך בהתייצבות מול ועדות, בערעורים ובקידום התהליך למימוש זכויותיך.

עורך דין מומחה לביטוח לאומי

המוסד לביטוח לאומי הוא גוף סטטוטורי אשר פועל על פי חוקי הביטוח הלאומי. תכלית קיומו היא להבטיח בסיס קיומי למבוטחים אשר נקלעו לקושי כלכלי מסיבות שונות, למשל אובדן כושר עבודה בעקבות פגיעה בעבודה, מחלה קשה וכדומה.

כשתיגש לתבוע את המגיע לך בביטוח הלאומי, תיתקל במנגנון מורכב ומסועף שקשה לצלוח אותו ללא ליווי מקצועי של עור דין מומחה לביטוח לאומי.

משמעות הדבר היא ליווי משפטי של גורם שתחום התמחותו הוא תביעות ביטוח לאומי,על כל המשתמע מכך: היכרות מעמיקה עם החוקים, ההליכים הבירוקרטיים, התקנות, ההסתייגויות והדרך היעילה והקצרה ביותר להגיש את התביעה כדי שהיא לא תידחה או תיפול על קוצו של יוד.

עורך דין לענייני ביטוח לאומי

ידיעת חוקי המוסד לביטוח לאומי היא זו שעושה את כל ההבדל. זה מתחיל באיסוף המסמכים והטפסים הנדרשים כדי להגיש את התביעה. ממשיך בהתייצבות מול וועדה רפואית וייצוג המבוטח וממשיך בזירוז הליכי ההחלטה בדבר עתידו הכלכלי של המבוטח, כלומר, אילו החלטות התקבלו ע"י בט"ל והאם הן מניחות את הדעת או שמא יש לערער עליהן.

בין התביעות השכיחות במוסד לביטוח לאומי מצויה קצבת פגיעה בעבודה הנוגעת למבוטחים שנפגעו או נפצעו במהלך עבודתם, או חלו במחלת מקצוע וזכאים לקבל פיצוי בגין אובדן הכנסה, זמני או קבוע, זאת אחרי שנקבעה להם דרגת נכות שלפיה מחושב גובה הפיצוי, או הקצבה.

קצבת נכות כללית עוסקת במבוטחים שמצבם הרפואי מונע מהם להשתכר או מפחית את כושר השתכרותם בחמישים אחוז לפחות, כולל עקרות בית.

במקרים אלו נקבעת דרגת הנכות הכללית על ידי וועדה רפואית שחשוב להגיע אליה מוכנים, כולל המסמכים הדרושים, ניסוח הטענות וייצוג של עורך דין לענייני ביטוח לאומי.

תביעות שכיחות נוספות הן בנושאים כמו גמלת ניידות, גמלת סיעוד, קצבת שירותים מיוחדים ואחרות.

עורכי דין נגד ביטוח לאומי

על אף כוונותיו הטבות של המוסד לביטוח לאומי, שמשלם בדייקנות את הקצבאות, לאחר שאושרו, מדובר במוסד שאינו חף מטעויות ותהליכים ארוכים ומייגעים שיכולים לפגוע ביכולתו הכלכלית של התובע, עד שתתקבל החלטה בעניינו.

תביעות המוגשות על ידי עורכי דין נגד ביטוח לאומי הן הדרך שלך לקצר תהליכים. היכרותם עם חוקי הביטוח הלאומי וידיעה מוקדמת שלהם בדבר כל המסמכים הנדרשים כדי להגיש את התביעה באופן מסודר, יחסכו לך זמן יקר וחושב.

עורכי דין המתמחים בביטוח לאומי

אם עלה הצורך ואתה מעוניין לתבוע את הביטוח הלאומי כדי לקבל את המגיע לך, זה הזמן לקבל ליווי מקצועי של עורכי דין המתמחים בביטוח לאומי. מדובר על עורכי דין שזהו תחום התמחותם, עיסוקם העיקרי וככזה, הם משקיעים את זמנם ומרצם להיכרות עם כל סעיף ותקנה, דין וחוק של מוסד זה, במטרה לספק את הייצוג המקצועי היעיל ביותר שמבטיח לא רק קיצור תהליכים אלא גם מימוש הזכויות במלואן.

עו"ד ביטוח לאומי

הייצוג המקצועי אותו תקבל מעו"ד ביטוח לאומי כולל בחינה מקדימה של כל המסמכים והחומרים הרפואיים של המבוטח כדי להעריך מראש את סיכויי ההצלחה בתביעה. כמו כן הוא יסייע לך בניסוח התביעה ומילוי הטפסים באופן הנכון והמדויק הנדרש, ליווי אישי בוועדות רפואיות ופיקוח על התנהלות הוגנת שלהן, הגנה על זכויותיך ובמידת הצורך, הגשת ערעור על החלטות הוועדה הרפואית.

בכל הנוגע לתביעות נגד ביטוח לאומי אין להתמהמה בשל המורכבות והזמן שנדרש למיצוי הזכויות המגיעות לך. עליך למצוא עורך דין מומחה בביטוח לאומי ויפה שעה אחת קודם.

עם פורטל עורכי הדין דין- נט, תמצא שהליך החיפוש הוא ממוקד, מהיר ויעיל והמענה המבוקש יינתן לך בתוך זמן קצר על ידי עו"ד מקצועי ובסמוך למקום מגוריך.

מלא את פרטיך בטופס ההתקשרות המקוון באתר ובתוך זמן קצר ישוב אליך עורך דין ביטוח לאומי מומחה, שישמח לייעץ וללוות אותך בהליכי התביעה.

מוזמנים לפנות בכל שאלה