עורך הדין המומחה של פורטל עורכי הדין דין נט בעל ניסיון רב בייצוג סוגיות בנושא יחסי ממון בין בני זוג, השאירו את הפרטים שלכם ועורך הדין שלנו יחזר אליכם תוך זמן קצר, וללא שום התחייבות מצדכם.

יחסי ממון בין בני זוג

חוק יחסי ממון בין בני זוג יחול על בני זוג אשרו נישאו לאחר 01/01/1974, החוק קובע כי כל רכוש, חובות או זכויות שצברו הצדדים במהלך הנישואים יתחלק שווה בשווה במועד הפרידה (מועד הקרע), למעט ירושות ומתנות שאינם נחשבים ברי איזון במסגרת חוק יחסי ממון.

לעניין ירושות ומתנות קיים חריג לחוק לפיו: אם הצדדים הטמיעו את הירושות או המתנות בתוך הקופה המשותפת ונעשה שיתוף בנכסים אלה לאורך זמן, בית המשפט ישקל לאזן גם נכסים אלה.

הסכם ממון בין בני זוג

הסכם ממון בין בני זוג הינו הסכם המתנה על חוק יחסי ממון, במסגרת הסכם הממון בני הזוג מסדירים במהלך הנישואין או טרם הנישואין את כל הנושאים הממוניים ואת אופן חלוקת הרכוש במועד הפרידה. מדובר בהסכם מגירה, אשר מקנה שקט נפשי בעיקר לבני זוג המעוניינים למנוע מחלוקות או אי הבנות בעתיד.

עורך דין העוסק ביחסי ממון בין בני זוג

במידה ואתם שוקלים לערוך הסכם ממון או במידה והסתיימו חיי הנישואין, אתם שוקלים הגשת תביעה בהתאם לחוק יחסי ממון בין בני זוג, פנו באופן מיידי לעורך דין העוסק בדיני משפחה. עורך הדין ייצג אתכם ויעמוד על כל זכויותיכם תוך הגשת תביעה בהתאם לחוק יחסי ממון, מדובר בהליך משפטי מורכב המסדיר ממון ונכסים אל תיקחו סיכון ופנו למומחים.

אם אתם זקוקים לשירותי עורך דין שמתמחה ביחסי ממון ובדיני משפחה באזור מגוריכם, השאירו את פרטי הקשר שלכם בטופס המקוון שבאתר ואנו נקשר בינכם לבין עורך דין מקצועי בתחום זה במהירות וללא התחייבות.

מוזמנים לפנות בכל שאלה