חוזה שכירות למשרד או חנות

חוזה שכירות לעסק לרוב נעשה לתקופת זמן ארוכה, כדי להימנע מטעויות אשר עלולות לצוץ בהמשך הדרך  ולגרור אחריהן הוצאות כספיות כבדות יש לתת חשיבות יתרה לאפשרות של שימוש בשירותיו של עורך דין המתמחה בעריכת חוזי שכירות למטרות עסקים.

מהות חוזה שכירות לעסק ודגשים

לחוזה שכירות ישנה חשיבות כלכלית ומשפטית ולכן ישנה חשיבות רבה לניסוח חוזה שכירות מקיף. במציאות, בעלי נכסים ושוכרים רבים נקלעים למשברים וסכסוכים אשר רובם מסתיימים בערכאות השיפוטיות כגון תביעות לפינוי מושכר, תביעות כספיות, נזיקיות וכדומה. לא בכל המקרים נחתמים חוזים מקיפים בין הצדדים ודבר זה עלול לגרום לצדדים נזק כלכלי.

חוזה שכירות למשרד או חנות

חוזה שכירות מקצועי הינו חוזה שכירות מקיף, אשר כולל ונותן מענה לכל הסוגיות העלולות להיווצר בין הצדדים בהווה ובעתיד.בין היתר יש לכלול בחוזה השכירות: מה היא תקופת השכירות, מהן החובות והזכויות של הצדדים, מחיר, תשלומים נוספים, מועדי יציאה מהחוזה, ערבויות, פתרון למחלוקות, הצהרות הצדדים, לקבוע מה ייחשב כהפרת חוזה.

לפני חתימה על חוזה שכירות לנכס עסקי, פנו לעורך דין העוסק במקרקעין וזאת כדי לוודא שאין טעויות בהסכם וכן כדי לוודא כי החוזה מקיף ועונה על סוגיות משפטיות, שעתידיות להיווצר בין הצדדים. עורך הדין יערוך עבורכם בדיקות משפטיות ורישומיות של הנכס, רישיונות והיתרים של המושכר והעסק.

זקוק לשירותי עורך דין שמתמחה בחוזי שכירות באזור מגוריך? השאר את פרטי הקשר שלך בטופס שבאתר ואנו נקשר בינך לבין טובי עורכי הדין במהירות וללא התחייבות.

 

 

מוזמנים לפנות בכל שאלה