בפורטל עורכי הדין דין נט, תוכלו לקרוא כיצד להקים עמותה חדשה וכן תוכלו לייצור קשר עם אחד מעורכי הדין של הפורטל לצורך ייעוץ והכוונה בנושא.

הקמת עמותה חדשה

הקמת עמותה חדשה נעשית על ידי רישום העמותה במשרד המשפטים, לצורך הקמת עמותה יש למלא טופס בקשה לרישום עמותה, יש לתמוך את הבקשה לרישום עמותה חדשה בתצהיר ועל התצהיר יחתמו מייסדי העמותה, את החתימה יש לאמת אצל עורך דין. בנוסף יש לצרף לבקשה נוסח של תקנון העמותה בהתאם להצעות תקנון המפורטות על גבי טופס הבקשה לרישום עמותה.

תשלום אגרה לצורך רישום עמותה

על מנת להגיש בקשה לרישום עמותה יש לשלם אגרה לבקשת רישום העמותה באמצעות התשלום המקוון באתר של רשות התאגידים ובנוסף לאגרת בקשה לרישום עמותה יש לשלם גם אגרה עבור פרסום דבר הקמת העמותה רשומות. לאחר הגשת כל המסמכים המפורטים לעיל הבקשה תועבר לבדיקה אצל רשם העמותות לצורך אישור, פרסום והנפקת תעודת רישום העמותה.

מטרות העמותה

במסמך הבקשה להקמת עמותה חדשה על המסיידים לציין מהן מטרות העמותה המוצעות, מדובר במטרות שאינן כלליות מידי אך מאידך לא מטרות ממוקדות. הרי שכל פעולה מעבר למטרות העמותה תחשב עבירה חמורה אשר עלולה לגרור סנקציות, לכן אופן ניסוח מטרות העמותה הינה השלב הקריטי, שכן מדובר במטרות כלליות אך לא כלליות מידי.

עורך דין העוסק בהקמת עמותה חדשה

במידה ואתם מעוניינים להקים עמותה חדשה, וברצונכם לנהל את כל הליכי הבקשה והייסוד בדרך המדויקת והיעילה ביותר, על מנת להימנע מהפתעות בעתיד פנו עוד היום לעורך דין העוסק בדיני תאגידים. עורך דין בעל ניסיון וידע משפטי בתחום זה ינסח עבורכם את מטרות העמותה, שם העמותה וכל יתר הפרטים הקריטיים בהקמת העמותה על הצד הטוב ביותר, וכך תימנעו מהפתעות ותביעות בשל הקמת עמותה חדשה בצורה רשלנית.

אם אתם זקוקים לשירותי עורך דין שמתמחה במשפט מסחרי ודיני חברות באזור מגוריכם, השאירו את פרטי הקשר שלכם בטופס המקוון שבאתר ואנו נקשר בינכם לבין טובי עורכי הדין במהירות וללא התחייבות.

 

ייעוץ טלפוני
2,000 ש"ח + מע"מ