עורך הדין המומחה של פורטל עורכי הדין דין נט יסייע לכם להגיש תביעות להגדלת מזונות במהירות ויעלות ועם סיכויי הצלחה גבוהים, השאירו את הפרטים שלכם באתר. ייעוץ ראשוני חינם וללא כל התחייבות.

הגדלת מזונות

בקשה להגדלת מזונות תיעשה באמצעות הגשת תביעה להגדלת מזונות בבתי המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני, בהתאם לערכאה אשר דנה בעניין הצדדים ונתנה את פסק הדין. על מנת להצליח בתביעות להגדלת מזונות על התובע להוכיח כי מיום פסק הדין ועד למועד הגשת התביעה חל שינוי נסיבות מהותי בעניינו אשר מצדיק הגדלת המזונות.

דוגמאות למקרים של שינוי נסיבות: חל שינוי לרעה במצבו הבריאותי של הקטין כך שהקטין זקוק לטיפולים מיוחדים, תרופות מיוחדות וכדומה. דוגמא נוספת: מצב שההורה המשמורן הפך להיות נכה או מוגבל, ואיננו מסוגל לפרנס את הבית או שההורה המשמורן פשט רגל ושרוי במצב כלכלי קשה מאוד.

הגדלת מזונות

לקריאה נוספת בנושא

תשלום מזונות

קצבת מזונות מביטוח לאומי

עורך דין העוסק בהגדלת מזונות

אם אתם שוקלים הגשת תביעה להגדלת מזונות קטינים, פנו עוד היום לעורך דין בעל ידע ומומחיות בדיני משפחה. עורך הדין יבדוק האם חל בעניינכם שינוי נסיבות מהותי המצדיק הגשת תביעה לערכאות המשפטיות, עורך הדין ינסח עבורכם את התביעות וינהל את ההליך המשפטי בדרך משפטית ומקצועית ביותר עד להצלחה.

אם אתם זקוקים לשירותי עורך דין שמתמחה בדיני משפחה והגדלת מזונות באזור מגוריכם, השאירו את פרטי הקשר שלכם בטופס המקוון שבאתר ואנו נקשר בינכם לבין עורך דין מקצועי בתחום זה במהירות וללא התחייבות.

 

מוזמנים לפנות בכל שאלה