בפורטל עורכי הדין דין נט, תוכלו להתעניין בהליך גירושין ללא ילדים, כמו כן תוכלו לייצור קשר עם אחד מעורכי הדין של הפורטל לצורך סיוע והכוונה.

הסכם גירושין ללא ילדים

כאשר בני זוג מעוניינים לערוך הסכם גירושין ללא ילדים ההסכם יהיה קצר ופשוט בשל היעדר סעיפים הקשורים לילדים משמורתם מזונותיהם והסדרי הראיה. הסכם הגירושין יכלול סעיפים הקשורים: בגירושין, ברכוש המשותף, בחובות ובזכויות אשר נצברו לצדדים במהלך תקופת הנישואין.

ניהול הליך גירושין ללא הסכמות

במקרים בהם בני הזוג אינם מצליחים לנהל משא ומתן או להידבר בניהם, הצדדים יפתחו בתביעת גירושין ללא ילדים האחד כנגד השנייה. תביעת גירושין הינה בסמכות בלעדית של בית הדין הרבני, ואילו תביעות רכוש או מזונות אישה עשויות להתנהל גם בבית המשפט לענייני משפחה.

מזונות גם כאשר אין ילדים

לפי ההלכה העברית אישה עלולה להיות זכאית למזונות אישה כל עוד היא נשואה לבעלה ובמקרים מסוימים. יובהר כי מזונות אישה ישולמו לאישה עד למועד הגט, החל ממועד הגט לא מגיעים לאישה דמי מזונות. ככל שהצדדים חותמים על הסכם גירושין כולל וממצא האישה לא תהא זכאית לדמי מזונות אישה לאור העובדה כי הצדדים יתגרשו בפועל במועד סמוך לאחר אישור ההסכם.

גירושין ללא ילדים

לקריאה נוספת בנוגע למזונות

תביעת מזונות מביטוח לאומי

מזונות אישה לאחר גירושין

עורך דין העוסק בגירושין ללא ילדים

הליך גירושין ללא ילדים ניתן לנהל הן בבית המשפט, הן בבית הדין הרבני והן במשא ומתן מחוץ לכותלי הערכאות השיפוטיות. על מנת לנהל הליך משפטי בצורה הטובה ביותר עליכם לפנות לעורך דין העוסק בדיני משפחה. עורך הדין ייעץ לכם באיזה טקטיקה לנקוט, אילו פעולות ואילו החלטות עליכם לקחת על מנת לסיים את הליך הגירושין בדרך הטובה ביותר עבורכם מבחינה משפטית ופרקטית.

אם אתם זקוקים לשירותי עורך דין שמתמחה בדיני משפחה באזור מגוריכם, השאירו את פרטי הקשר שלכם בטופס המקוון שבאתר ואנו נקשר בינכם לבין טובי עורכי הדין במהירות וללא התחייבות.

ייעוץ טלפוני
2,000 ש"ח + מע"מ