פוליסת ביטוח חובה

ביטוח החובה כשמו כן הוא – ביטוח חובה לכל נהג בישראל, ביטוח החובה נועד לצורך כיסוי נזקים גופניים העלולים להיגרם לכל גורם או גוף בעקבות השימוש ברכב מנועי במקרה של תאונת דרכים. לאחר אירוע תאונת דרכים זכאים נפגעי התאונה לתבוע את חברת הביטוח המבטחת את הרכב בפוליסת ביטוח החובה, הנהג זכאי לתבוע את חברת הביטוח וכל אדם שנפגע כתוצאה מאירוע התאונה.

רכבים שאינם מבוטחי בפוליסת בביטוח חובה

במקרה של תאונת דרכים בה היה מעורב רכב אשר איננו מבוטח בפוליסת ביטוח חובה, מדובר בעבירה על החוק, במקרים אלה נפגעי תאונת הדרכים יוכלו לתבוע את קרנית- הקרן לפיצויי נפגעי תאונות דרכים.

הגשת תביעה כנגד חברת הביטוח

הגשת תביעת ביטוח רכב הינה הליך משפטי לכל דבר ועניין, לצורך הגשת תביעה כנגד חברת הביטוח על נפגעי התאונה לאסוף מסמכים רבים הכוללים: דווח מהמשטרה, דוח טיפול רפואי ראשוני, תמונות, תיק רפואי, בדיקות, קבלות ואסמכתאות רבות. על מנת להצליח בתביעה נגד חברות הביטוח ועל מנת למקסם את סכום הפיצויים מומלץ לפנות לעורך דין העוסק בתחום תאונות דרכים.

עורך דין לתביעת ביטוח רכב

לצורך ניהול הליך משפטי מסוג תביעת ביטוח רכב, מומלץ לפנות לעורך דין העוסק בנזיקין, עורך הדין יכין עבורכם תיק רפואי מגובה בכל המסמכים טרם הגשת התביעה. זכרו כי תביעת ביטוח רכב עלולה להימשך מספר שנים, עורך דין מנוסה בתחום יידע להוציא בשבילכם כבר בתחילת ההליך תשלום על חשבון הסכום שיפסק בסופו של הליך.

אם אתם זקוקים לשירותי עורך דין שמתמחה בתאונות דרכים באזור מגוריכם? השאירו את פרטי הקשר שלכם בטופס המקוון שבאתר ואנו נקשר בינכם לבין טובי עורכי הדין במהירות וללא התחייבות.

ייעוץ טלפוני
2,000 ש"ח + מע"מ